AK Gençlik‘ten “Bir kitap da senden olsun” kampanyası

AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cuma Öztunç, “İlk ayeti ‘oku’ olan yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’den aldığımız ilhamla başlattığımız; mahallelerde kuracağımız Gönül Kütüphaneleri için bir kitap toplama kampanyası başlattık” dedi.

Öztunç, “Bu kampanya ile mümkün olan en fazla kitabı toplayarak kurulacak gönül kütüphanelerine, ihtiyacı olan okullara, Elbistan Kütüphanesine ve başka kurumların kütüphanesine katkıda bulunmayı düşünüyoruz. Elbistan halkından ve geleceğimizin teminatı olan gençlerden bu konuda destek bekliyoruz. Evlerimizde, işyerlerimizde okunmayan veya kıyıda köşede bekleyen kitaplar bağışlanırsa; kitap almaya parası olmayan dar gelirli öğrencilerimiz, geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve kitap okuma alışkanlığı olan halkımızın hizmetine sunabiliriz. Halkımızı kampanyamıza duyarlı olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Kampanyanın temmuz ayı sonuna kadar devam edeceğini belirten Öztunç, “Kampanyaya katılmak isteyenler; 0546 229 2988-0543 942 9997 numaralı telefonlardan irtibat kurabilecekleri gibi, kitapları AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’na da teslim edebilirler” ifadelerini kullandı.

- Elbistan Kaynarca, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.elbistankaynarca.com/haber/4949379/ak-genclikten-bir-kitap-da-senden-olsun-kampanyasi