Nöbetçi lastikçiler belli oldu

Hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) nedeniyle ülke genelinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak. YKS öncesi ve sonrasında oluşabilecek yoğunluğu ve bulaşma riskini azaltmak, sınavın sorunsuz bir şekilde yapılmasını temin etmek amacıyla; 27 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 09.30 ile 15.00 arasında ve 28 Haziran 2020 Pazar günü 09.30 ile 18.30 saatleri arasında 81 il genelinde sokağa çıkmak yasak olacak. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle nöbetçi oto lastik tamircileri açık olacak. Elbistan’da da sokağa çıkma yasağı süresince her gün 3 oto lastikçi nöbetçi olarak hizmet verecek.

Buna göre, yasağın 27 Haziran Cumartesi günü, Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki Talha Oto Lastik, Binali Yıldırım Bulvarı üzerindeki Emre Oto Lastik ve Sanayi Sitesi 9.Sokak’taki Sönmez Oto Lastik firmaları nöbetçi olacak.

Pazar günü ise, Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Işık Oto Lastik, Binali Yıldırım Bulvarı’ndaki Yağmur Oto Lastik ve Hamza Akbaş Caddesi’ndeki Erdoğan Oto Lastik firmaları açık tutulacak.

- Elbistan Kaynarca, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.elbistankaynarca.com/haber/4927976/nobetci-lastikciler-belli-oldu