PTT yeni şube açtı

Güneşli Mahallesi Hamza Akbaş Caddesi üzerinde hizmet verecek olan PTT Şubesi, esnafların yoğun olarak yer aldığı bölgede hizmet sunacak.

Eski ismiyle Kahramanmaraş, yeni ismiyle Hamza Akbaş Caddesi Karaelbistan durağı karşısında yer alan PTT Şubesi, PTT Merkez Müdürlüğü’nde sunulan tüm hizmetleri verecek.

PTT Elbistan Merkez Müdürü Ahmet Saygılı, merkez binada verilen tüm hizmetlerin şubeler kanalıyla da sunulacağını belirterek, Saraykent ve Küçük Sanayi Sitesi şubelerinin ardından, Güneşli Şubesi’ni de vatandaşın hizmetine sunduklarını söyledi.

Güneşli Şubesinin bulunduğu bölgenin esnafların en yoğun faaliyet gösterdiği yer olduğunu dile getiren Saygılı, esnaf ve vatandaşların merkez şubeye kadar yorulmadan tüm işlemleri şube kanalıyla yapabileceklerini söyledi.

PTT şubesinde maaş ödemeleri, koli gönderme, posta, telgraf ve PTT’den yapılabilen tüm işlemlerin yapıldığını belirten Saygılı, bu sayede vatandaşların hem merkeze kadar yorulmayacaklarını hem de daha rahat bir ortamda hizmet alabileceklerini bildirdi.

- Elbistan Kaynarca, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.elbistankaynarca.com/haber/2890636/ptt-yeni-sube-acti