Kahrolacaksa, Yıkılacaksa, Yok Olacaksa

Daha çok çalışmadan,

Daha çok üretmeden,

Daha iyisini üretmeden,

Daha güçlü olmadan,

Daha iyi makinalar, silahlar, teknolojiler, yazılımlar, programlar, uygulamalar, füzeler, uçaklar, radarlar, uydular, teknolojik müdahale yazılımları,

Ve her alanda gerekli olan her şeyin daha iyisini yapmadan, daha güçlü olmadan,

Onların ürettiklerini kullanıp onları daha da zenginleştirerek,

Onların yaptığı uygulamalarda onları lanetleyerek, kahrolsun demekle, yakılsın ve yıkılsın demekle, Allah’a onları yok etmesi ve kahretmesi temennilerini iletmekle kahrolmayacaklar, yıkılmayacaklar ve yok olmayacaklar.

Daha iç siyasi hesaplar, maddi çıkarlar, şahsi menfaatler uğruna kendi devletini yıpratan, kendi devletini zayıflatan, kendi ülkesini zaafa uğratan kendi insanlarımıza milli olma şuurunu verememişken fiili olarak onları kahredecek konuma yükselmemiz için herkesin kendi işinde ve kendi alanında daha çok çalışması gerekiyor.

Allah’ın verdiği akıl ile Allah’ın verdiği idrak ve şuur ile düşünerek, çalışarak, üreterek dünyayı yaşanılabilir kılmak ve İslam’ı hâkim kılmak için en iyiyi ortaya koyup en iyi olmak gerekiyor. İyiliği hâkim kılmak için kötülüğü yok etmek gerekiyor. Kötülüğü yok edebilmek ve zararsız hale getirebilmek için, kötülüğü ve terörizmi kimseye zarar veremez hale getirebilmek için kötülüğün elini, kolunu, ayağını bağlayacak her türlü teknoloji, silah ve zor kullanım araçlarına sahip olmak gerekiyor. Sadece sahip olmak değil en iyisine sahip olmak gerekiyor. Bir taraftan da kötülüğün, terörizmin, Siyonizm’in elinde bulunan her türlü silah ve saldırı araçlarını bertaraf edecek araç ve makina gücü ile her türlü algı ve kamuoyu gücüne ulaşmak, sahip olmak gerekiyor.

Onları zayıflatmak ve zaafa uğratmak gerekiyor. Onların maddi güçlerini ve gelir kaynaklarını kırmak ve azaltmak gerekiyor. Bir ambargo ve boykot ile dahi birliktelik sağlayarak ve birlikte hareket ederek terörist devletlerin ve düşmanların maddi kaynaklarını kıramazken hangi birlik ve beraberlik ile kıracaksın ticari ve piyasa hâkimiyetlerini?

Kendi ülkenin ve devletinin uluslararası alanda güç ve iktidarını zayıflatmak için içeride her çeşit oluşum kendi nam ve hesabı uğruna her türlü aç gözlülükle, her türlü yıpratma ve aşındırmayı yapmaya devam ediyor. Hükümet muhalefetliği ile devlet düşmanlığını ayırt edememiş aklı noksan kukla ve dış kaynaklı üflemelerde şişirilmiş siyasi, sosyal, dini oluşumlar hala içimizde her türlü fitne ve ihanet tohumları eteklerinde tarlalarımızda dolaşırken ilk kıblemizi uluslararası alanda nasıl savunacağız?

İçimizden beslenerek biti kanlanan asalaklar, milli ve manevi değerlerimizden, toplumun saf ve temiz iyilik duygularından beslenen dışı ak, pak ve parlak iken içi kara, küflü ve kötü kokulu mağara yarasası gruplar ve zümreler kendi devletimizin ve ülkemizin özünü emerken ve kemirirken devletimizin ve ülkemizin ve hatta Türk ve İslam dünyasının umut olarak gördüğü Türkiye’mizin uç beylikleri olan, ileri karakollarımız olan, sınırlarımızın dışındaki bölgelerimizi, insanlarımızı, soydaşlarımızı ve yoldaşlarımızı nasıl savunacağız?

Küfür, kâfir, terörizm ve Siyonizm kendi emelleri için her türlü saldırı aracını kullanıyorsa, yazılımları, sosyal medya araçlarını kullanıyorsa, dünyanın algısını yönetiyorsa ve yok etmek için ele geçirmek için geliyorsa öncelikle karşı koymak ve engellemek gerekiyor. Sonrasında ise ondan daha güçlü olmak, daha iyi noktada olmak, daha ileri teknoloji ve araçlara sahip olmak gerekiyor. Onlara Muhtaç olmamak gerekiyor ve hatta onları kendine bağımlı yapmak gerekiyor. Onları kendine bağımlı yapmak için ilk adım öncelikle onlara olan her türlü bağımlılıktan kurtulmak gerekiyor.

Siyonizm’i yeneceksen, düşmanı yeneceksen ve onları yok edeceksen, onların her türlü saldırısını bertaraf edeceksen onların silahları ile silahlanacaksın. Onların silahlarından daha iyi silahlara sahip olacaksın. Silahlar fiziki savaş araçları olan her türlü uçaklar, füzeler, tanklar, gemiler, bombalar makinelerdir. Silahlar ticarettir. Silahlar patentler, üretim ürünleri, markalar, lisanslar, ticari izinler ve telif haklarıdır. Silahlar yazılımlar, programlar, uygulamalar, oyun programları, ticari, sosyal ve askeri yazılım ve programlardır. Silahlar her sektörde ürettiğin ve sahip olduğun mühendislik harikası her türlü reel ve sanal teknolojik altyapıdır. Sen hepsini üretme yoluna girersen, bağımlılıktan kurtulup bağımsızlık yoluna girersen o zaman onları kahretme adımlarını atmaya başlamış olursun.

Sözlü olarak zulmü dünyaya duyurmak, mazlumların sesi olmak, soykırımı haykırmak ve dünyanın algısını doğru olarak doğru noktaya çekmek, sesini yükseltmek, uluslararası alanda algıyı yönetmek adına önemli ve olabildiğince her alan kullanılarak yapılıyor.

Ancak bununla yetinmek ve burada bırakmak verilen akıl, idrak ve şuuru kenara bırakıp tembelliğin tatlı dünyasında keyif sürmeye devam etmek öncelikle yaratılış amaç ve gayesine karşı koymak ve pes etmek demektir.

Durmamak, gereğini yapmak, fert fert elinde olanın en iyisini yapmak için miskinliği ve tembelliği bırakarak çalışmak, çalışmak ve çalışmak gerekiyor. Yazacak çok şey var ancak yapacak daha çok şey var. Yapmaya başlamak, silkelenmek, akıl ve bilim yolunda en iyi olmak için durmadan çabalamak ve gayret göstermek gerekiyor.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mikail Şahin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Elbistan Kaynarca editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elbistan Kaynarca değil haberi geçen ajanstır.