Kaymakam Demir’e Polis Haftası ziyareti

Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kayhan, birim amirleri ile birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Elbistan Kaymakamı Özkan Demir’i makamında ziyaret etti.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Türk Polis Teşkilatı’nın, kurulduğu günden beri köklü geçmişiyle vatanımız ve milletimizi korumak amacıyla fedakârca görev yaptığını vurgulayan Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, başta Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü olmak üzere tüm Polis Teşkilatı’nın Polis Haftası’nı ve 10 Nisan Polis Günü’nü tebrik etti.

Elbistan özelindeki başarılı çalışmalarından dolayı da tüm İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerine teşekkür eden Kaymakam Demir, şöyle konuştu:

“Emniyet Teşkilatımız, gerçekten canı pahasına, vatan ve millet aşkıyla görevini en üst düzey disiplinle ve özveriyle yerine getiriyor. Elbistan’da da emniyet teşkilatımızdan değerli hemşerilerimizin memnuniyetini de ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. İlçemizin ve ülkemizin güvenliği ile asayişi için görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve esenlik diliyorum.”

Türk Polis Teşkilatı’nın kurulduğu günden bugüne kadar milletin ve devletin hizmetinde olduğunun altını çizen Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kayhan, “Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. Türk Polis Teşkilatımız, 177 yıldır Türk milletine ve vatandaşlarımıza can ve mal güvenliği açısından hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkın sevgi, güven ve desteğini alarak; insan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, aynı inanç ve özveriyle görevlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm şehitler için Din Görevlileri Camii’nde Mevlid-i Şerif okutuldu.

08 Nis 2022 - 16:08 - Güncel