Budakoğu Yapı Market görkemli bir törenle açıldı

İnşaat ve yapı market ürünlerinin toptan ve perakende olarak satışının yapılacağı Budakoğlu Yapı Market, düzenlenen görkemli bir törenle hizmet vermeye başladı.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

2 bin 400 metrekare kapalı alana sahip olan Budakoğu Yapı Market, iç ve dış cephe boya çeşitlerinden, seramikne, su armatürlerinden, ısısı ürünlerinden elektrikli elnden aydınlatma ürünlerine, ev ve mutfak gereçlerinden oyuncaklara kadar üründe üründe geniş kapsamlı ile Elbistan ve bölge halkına hizmet verecek.

Karaelbistan Mahallesi Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde Elbistan ve bölge halkına hizmet verecek olan Budakoğu Yapı Market'in açılış salonuna Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz , AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sami Polat, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy AK Parti Ekinözü İlçesi Özgür Çetin ve çok sayıda kalabalık davetli.

Yapılan duanın satış işletmelerinin kurumsal işletmesini işletmeci Mehmet Akif Taphasan protokolleri ile birlikte katılanlar.

“Mehmet Taphasan, tasarımına yönelik ilgiye sahip olan”, “kurudele kesiminin değerlendirmeye yönelik olan işletme sahiplerinden, endüstriyel endüstriyel olarak iç ve dış boya, seramik, endüstriyel armatürleri cepheye yönelik, elektrikli eltık cihazlardan gibi tasarlanabilir. Tüm bu imkanlara sahip kaynaklarla ilgili bilgilerle hem ülkea hem de ülke olarak yetiştirilmeyi amaçladık. Bugün ise iş ortaklarımız ve beğenimizi ve takdirlerini yorumlarını duydukça bu doğru ilerlemek büyük başarı şansımız. Budakoğlu, faaliyet gösterdiğimiz tüm pazar olarak bir kişi olarak benimseyebilecek olan trendleri benimsediği bir yapıyı uygulayan ve en büyük projeyi benimsedik. Bu yolda bizler için itici güç bekleniyordu. Türkiye'de yöremizde sunumda ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimiz; onun görevinde yer almakla birlikte harekette. Yaptığımız onun işinden faydalanan sizler olmayan bir heyecan verici ve doğru olan bu ürünle ilgili verilen en doğru bilgilerdir. Budakoğu Market'te genel ve detaycı anlayışı ile evlerini ilk kez tercih edilecek ürün yelpazemiz ile ara tüm yapı ürünleri bulabilecekler. Açılışımıza teşekkür ederiz” dedi. Yaptığımız onun işinden faydalanan sizler olmayan bir heyecan verici ve doğru olan bu ürünle ilgili verilen en doğru bilgilerdir. Budakoğu Market'te genel ve detaycı anlayışı ile evlerini ilk kez tasarlanacak ürün yelpazemiz ile ara tüm yapı ürünleri bulabilecekler. Açılışımıza teşekkür ederiz” dedi. Yaptığımız onun işinden faydalanan sizler olmayan bir heyecan verici ve doğru olan bu ürünle ilgili verilen en doğru bilgilerdir. Budakoğu Market'te genel ve detaycı anlayışı ile evlerini ilk kez tercih edilecek ürün yelpazemiz ile ara tüm yapı ürünleri bulabilecekler. Açılışımıza teşekkür ederiz” dedi.

Mikrofon gelena Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ise Elbistan'da istihdam edildikten sonra sağladıkları için teşekkür etti.

Açılışın ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

 

17 Eyl 2021 - 16:53 - Güncel