Ça­nak­ka­le’de ta­ri­he ta­nık­lık et­ti­ler

Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si Muh­tar­lar Aka­de­mi­si kap­sa­mın­da El­bis­tan’da gö­rev­li muh­tar­lar Ça­nak­ka­le Şe­hit­li­ği’ni zi­ya­ret etti.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kah­ra­man­ma­raş Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si Dış İliş­ki­ler Da­ire­si Baş­kan­lı­ğı Muh­tar­lar Aka­de­mi­si kap­sa­mın­da dü­zen­le­nen eği­tim prog­ra­mı­na ka­tı­lan muh­tar­lar Bursa ve Ça­nak­ka­le’yi gezdi. İçiş­le­ri Ba­kan­lı­ğı Sivil Top­lum­la İliş­ki­ler Genel Mü­dür­lü­ğü’nün des­tek­le­di­ği prog­ram kap­sa­mın­da El­bis­tan’da gö­rev­li muh­tar­lar ilk ola­rak Bursa şeh­rin­de Ulu Camii, Top­ha­ne, Os­man­ga­zi ve Or­han­ga­zi Tür­be­le­ri ile 1326 Bursa Fetih Mü­ze­si­ni gezdi. Ar­dın­dan Ça­nak­ka­le’ye geçen muh­tar­lar bu­ra­da da Ki­lit­ba­hir, Na­maz­gah Tab­ya­sı, So­ğan­lı­de­re Sargı Yeri, Abide, Al­çı­te­pe, Conk­ba­yı­rı ve 57. Alay Şe­hit­li­ği­ni zi­ya­ret etti.

Baş­kan Ala­göz’den te­şek­kür

El­bis­tan Muh­tar­lar Der­ne­ği Baş­ka­nı Maz­har Ala­göz, gezi ile il­gi­li yap­tı­ğı açık­la­ma­da: “El­bis­tan Muh­tar­lar Aka­de­mi­si prog­ra­mı­nı ha­ya­ta ge­çi­ren Kah­ra­man­ma­raş Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­mi­ze çok te­şek­kür edi­yo­ruz. İçiş­le­ri Ba­kan­lı­ğı Sivil Top­lum­la İliş­ki­ler Genel Mü­dür­lü­ğü­mü­zün des­tek ve kat­kı­la­rı ile Bursa ve Ça­nak­ka­le şe­hir­le­ri­miz­de ta­ri­hi­mi­ze ta­nık­lık ettik. Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Hay­ret­tin Gün­gör başta olmak üzere tüm emeği geçen her­ke­se şah­sım ve muh­tar ar­ka­daş­la­rı­mız adına te­şek­kür edi­yo­rum” diye ko­nuş­tu.

23 Eyl 2019 - 13:24 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Elbistan Kaynarca editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elbistan Kaynarca değil haberi geçen ajanstır.