ÖZEL YILDIZ’DA ‘ERDEP’ SEMİNERİ

ELKAY- Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Başkanlığının koordinesi ile okullarda yapılması planlanan Ergenlik Dönemi Değişim Projesi

ELKAY- Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Başkanlığının koordinesi ile okullarda yapılması planlanan Ergenlik Dönemi Değişim Projesi kapsamında ilköğretim 6. ve 7. sınıf kız öğrencileri ve annelerine yönelik bilgilendirme semineri okul salonunda Proje Sorumlusu Döne Sönmez tarafından verildi. Konu ile ilgili bilgi veren Özel Yıldız İlköğretim Okulu Müdürü Nurullah Çelebi Köker , “Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilköğretim okullarında düzenlenmesi planlan Ergenlik Dönemi Değişim Projesi (ERDEP) okulumuzda düzenlenmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce bize bildirilen tarihte altyapı çalışmalarımız tamamladık. 6. ve 7. sınıf kız öğrencilerimize ve annelerinin seminere katılımlarını sağladık.” Köker, “Konuşmacı olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlendirilen koordinatör öğretmen Döne Söylemez, okulumuz da hazırlamış olduğunu sunum ile öğrencilerimizi ve annelerini bilgilendirdi. Katılımın yüksek olması seminerin oldukça verimli geçmesini sağladı.”şeklinde konuştu. Semineri gerçekleştiren Döne Söylemez sunum sonunda katılımcılara kitap ve sürpriz hediyeler takdim etti.

29 Nisan 2010 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.