KOSGEB hibe ve destekleri ETSO’da tanıtılacak

KOSGEB hibe ve destekleri ETSO’da tanıtılacak

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Kahramanmaraş İl Müdürlüğü tarafından, 2019 yılı hibe ve destekleri hakkında bir tanıtım toplantısı yapılacak.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) ev sahipliğinde düzenlenecek olan tanıtım toplantısına konuşmacı olarak ise; KOSGEB Kahramanmaraş İl Müdürü Gülden Uslu katılacak. ETSO ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenecek olan hibe ve destek tanıtım toplantısında, 2019 yılı çalışmaları ve destekleri anlatılacak. Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü tarafından, hibe ve destekler hakkında düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısı, 6 Mart 2019 Çarşamba günü saat 14.30’da başlayacak.

ETSO Konferans Salonunda düzenlenecek olan tanıtım toplantısı ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliği ile esnaflarımıza, işini geliştirmek, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere KOSGEB’in hibe ve desteklerinden faydalanabilmelerine imkân sağlamak amacıyla tanıtım toplantısı düzenlenecek. Toplantıya konuşmacı olarak KOSGEB Kahramanmaraş İl Müdürü Gülden Uslu katılacak” denildi.

Tanıtım toplantısına, tüm esnaf ve girişimciler davet edildi.

04 Mart 2019 - Ekonomi --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.