HAKSEN’de Devir Teslim

ELKAY- Elbistan ve bölgesinde etkin ve kapsamlı bir sendikalaşma örneği sergileyen HAKSEN’de görev devir teslimi yapıldı.

haksende-devir-teslim-2.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

HAKSEN Konfederasyonu Elbistan Temsilciliği, HAKSEN Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı ve Büro HAKSEN Elbistan Temsilciliklerini bir arada yürüten Hazret Karakaş, Büro HAKSEN Elbistan Temsilciliği görevini adliye personeli Ahmet Sönmez’e devretti. Kurulalı henüz ikinci yılında olmasına rağmen sendikacılık ağlarını günden güne güçlendirerek genişleten Kamu Çalışanları Hak Sendikaları (HAKSEN) Konfederasyonu’nun Elbistan Temsilciliğinin yanı sıra HAKSEN Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı ve Büro HAKSEN Elbistan Temsilciliği görevlerini yürüten Hazret Karakaş, iş hayatındaki yoğunluk ve sendikal çalışmalarındaki kapsam dolayısıyla Büro HAKSEN Elbistan Temsilciliğini Elbistan Adliye Sarayı personeli Ahmet Sönmez’e teslim etti. HAKSEN Konfederasyonu Elbistan Temsilcisi ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hazret Karakaş, görev devir teslimi konusunda, sendikal alanda büyük ve geniş sorumluluklar içinde olduğunu ifade ederek, “HAKSEN adına daha başarılı ve etkili sendikacılığı sürdürmek ve genişletmek için üstlendiğim üç görevden birini değerli arkadaşım Ahmet Sönmez’e devrettim. Genç ve atak arkadaşımızın Büro HAKSEN Elbistan Temsilciliğini başarıyla yürüteceğine inancım tamdır” dedi. Büro HAKSEN Elbistan Temsilciliği görevine getirilen Ahmet Sönmez ise devir teslim konusunda, “Sendikamızın bana layık gördüğü görevi HAKSEN’e yakışan bir anlayış ve değerle yerine getireceğim. Sadece Elbistan ve bölgesinin değil Türkiye’nin sendikacılıkta parlayan güneşi olan HAKSEN için mücadele edecek olmak gurur ve mutluluk verecektir” şeklinde konuştu.

21 Nisan 2010 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.