Turizm Haftası Kutlandı

ELKAY- Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Turizm Haftası etkinliklerine bir yenisi daha eklendi.

ELKAY- Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Turizm Haftası etkinliklerine bir yenisi daha eklendi. Okul Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte bir ülke için turizmin ne kadar önemli olduğu ifade edildi. Hazırlanan şiir ve türkü bölümleri ile salonu dolduran yüzlerce davetli oldukça neşeli dakikalar geçirdi. Ticaret Meslek ve Ticaret Anadolu Meslek Lisesi tarafından organize edilen Turizm Haftası etkinlikleri büyük ilgi gördü. Hazırlanan programa Okul Müdürü Fahri Cengizler ev sahipliği yaptı. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Şube müdürleri, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Günün anlam ve önemini anlatan Meslek Öğretmeni Handan Manda, turizmin bir ülke için vazgeçilmez ve en önemli gelir kaynaklarından biri olduğunu ifade ederek, turizm cenneti olan Türkiye’de turizm yatırımlarına ve ülkeye gelen turistlere gereken değerin verilmesi gerektiğini vurguladı. Her yıl 15-20 Nisan arasında kutlanan Turizm Haftasının kutlama organizesini üstlenen Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, bu yılda bu görevi yerine getirerek geleneksel çabasını bilgilerle, şiirlerle, türkülerle ve oyunlarla sundu. Öğrenciler program sonunda bilgi ve kültür organizesini coşkulu bir şölene dönüştürdüler.

21 Nisan 2010 - Güncel --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.