İHALE İLANI TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. ELBİSTAN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ MUHTELİF BORU ve SÜZGEÇLERİN SU JETİ İLE TEMİZLİĞİ HİZMETİ ALIMI

İHALE İLANITÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.ELBİSTAN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜMUHTELİF BORU ve SÜZGEÇLERİN SU JETİ İLE TEMİZLİĞİ HİZMETİ ALIMI

İHALE İLANI

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.

ELBİSTAN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

MUHTELİF BORU ve SÜZGEÇLERİN SU JETİ İLE TEMİZLİĞİ HİZMETİ ALIMI

Fabrikamızda buharlaştırıcı ve ısıtıcı boruların ve süzgeçlerin basınçlı su jeti makinesi ile temizliği hizmeti T.Ş.F.A.Ş. Mal ve Hizmet Alımı Yönetmeliği esasları dahilinde açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt Numarası : 2017/153770

1-İdarenin

a) adı : T.Ş.F.A.Ş. Elbistan Şeker Fabrikası

a) adresi : Pınarbaşı Mah. Nurhak Yolu Üzeri 5 km Elbistan / KAHRAMANMARAŞ

b) telefon ve faks numarası : Tel: 0 344 419 16 09 Fax: 0 344 419 16 17

2-İhale konusu hizmetin

a) Adı : Fabrikamızda buharlaştırıcı ve ısıtıcı boruların ve süzgeçlerin basınçlı su jeti makinesi ile temizliği hizmeti işidir.

b) Niteliği ve miktarı : 33.799 adet boru ve 47 m süzgeç

c) İşin Yapılacağı Yer : T.Ş.F.A.Ş.- Elbistan Şeker Fabrikası

d) İşin Süresi : Sözleşmenin imzalanmasını müteakip, yer teslimi tarihinden itibaren 35 (Otuzbeş) takvim günüdür.

3-İhalenin

a) yapılacağı yer : T.Ş.F.A.Ş. Elbistan Şeker Fabrikası – Toplantı Salonu

b) tarihi ve saati : 18.04.2017 Salı günü saat 14.00

4. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 100,00 TRY (Türk Lirası) karşılığı Elbistan Şeker Fabrikası - Ticaret Servisi adresinden satın alınabilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını, idareden ücreti mukabili satın almaları zorunludur.

5. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

6. Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olmalıdır.

7. Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremezler.

8. İhalede gerektiğinde açık eksiltme ve/veya pazarlık yapılabilecektir. İsteklilerin veya kanuni vekillerinin ihale günü ve saatinde fabrikamızda hazır bulunmaları gerekmektedir.

9. Kurumumuz şartname konusu mal alımı; ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Kanunlara tabi değildir. İhale Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Mal ve Hizmet Alımı Yönetmeliği esaslarına göre yapılacaktır. Teşekkülümüz ihaleyi yapıp yapmamakta veya kısmen yapmakta serbesttir.

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.

Basın: 578894

03 Nisan 2017 - İhale İlanlari


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.