Ecel Düğünü Beklemedi!

ELKAY- Elbistan ilçesine bağlı Büyük Yapalak kasabasında bunalıma giren genç bir kız ailesiyle birlikte yaşadığı evinde iple kendini asarak yaşamına talihsiz bir şekilde son verdi.

ELKAY- Elbistan ilçesine bağlı Büyük Yapalak kasabasında bunalıma giren genç bir kız ailesiyle birlikte yaşadığı evinde iple kendini asarak yaşamına talihsiz bir şekilde son verdi. Nişanlı olan ve bir hafta sonra düğün yapacak olan 19 yaşındaki genç kızın acı sonu ailesini, yakınlarını ve kasabayı yasa boğdu. Ecelin düğünü beklemediği olay sonrasında çeyizlerini son kez kontrol eden genç kız ani bir bunalımın kurbanı oldu ve gözyaşları arasında toprağa verildi. Büyük Yapalak kasabasındaki evlerinde yazlık ev ekmeği yapılırken, başının ağrıdığını belirterek odasına çekilen B.K. (19) geçirdiği bunalım sonucu tavana bağladığı iple kendini asarak yaşamına son verdi. Nişanlı olan ve bir hafta sonra düğün yapılacak olan genç kızın mutluluğunu ecel beklemezken, ani, acı ve acı ölüm Karakaş ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Yapılan soruşturma ve adli incelemelerin ardından ailesine teslim edilen talihsiz kızın cenazesi Büyük Yapalak kasabasında gözyaşları arasında toprağa verildi.

21 Nisan 2010 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.