BYEGM, Elbistan’da gazete ve radyo çalışanlarıyla buluştu

BYEGM, Elbistan’da gazete ve radyo çalışanlarıyla buluştu

Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Gaziantep İl Müdürlüğü yöneticileri, Elbistan’da görev yapan gazete ve radyo temsilcilerini ziyaret ederek, BYEGM’nin faaliyetleri hakkında bilgi verip, panorama hazırlığı konusunda çalışmalarda bulundular.

Elbistan’ın Sesi Gazetesi’nde düzenlenen toplantıya; Elbistan’ın Sesi ve Elbistan Kaynarca Gazetelerinin yöneticileri ile radyoların temsilcileri katıldı.

BYEGM Gaziantep İl Müdürü Ertan Koska ile Şube Müdürü Mustafa Naci Dönmez, BYEGM’nin faaliyetleri hakkında toplantıya katılanlara bilgi verirken, basın kartı yönetmeliği ve basın kartı almak için gereken evrakların neler olduğunu anlattılar.

Türkiye genelindeki yerel radyoların panoramasının hazırlanması amacıyla bir çalışma yaptıklarını ifade eden İl Müdürü Ertan Koska, bu sayede tüm yerel radyolar hakkında bilgi sahibi olabileceklerini söyledi.

05 Eylül 2014 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.