Arıcan’dan Yardım Eli

ELKAY- Yaşamını böbrek hastalığı ile mücadele etmekle geçiren ve yakasına yapışan, yoksulluk ve ekonomik yetersizlikler nedeniyle

ELKAY- Yaşamını böbrek hastalığı ile mücadele etmekle geçiren ve yakasına yapışan, yoksulluk ve ekonomik yetersizlikler nedeniyle zor durumda bulunan İhsan Özarslan’a Afşin Kaymakamı Faik Arıcan’dan yardım eli uzandı. Elbistan Böbrek Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Duran Sungur, maddi ve manevi desteğe teşekkür adına yönetim kurulu üyeleri ve Afşinli böbrek hastası İhsan Özarslan ile birlikte Kaymakam Arıcan’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Elbistan Böbrek Hastaları Derneği Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Duran Sungur, dernek üyesi İhsan Özarslan’a yardım ve desteklerinden dolayı Afşin Kaymakamı Faik Arıcan’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ekonomik yokluğun yanı sıra böbrek hastası olması nedeniyle zor bir yaşam içinde olan İhsan Özarslan’a maddi ve manevi destek sözü veren ve bunu yerine getiren Kaymakam Arıcan’ı, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Cihangir, Arif Dilki ve İhsan Özarslan’dan oluşan heyet ile makamında ziyaret eden Başkan Sungur, yapılan yardım ve devlet eli uzanmasına karşılık duydukları memnuniyeti dile getirdi. Elbistan Böbrek Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmelerde, “Böbrek hastası olan ve ekonomik açıdan büyük zorluklar içinde yaşam mücadelesi veren arkadaşımız İhsan Özarslan’a Afşin Kaymakamımız Sayın Faik Arıcan destek olacağını söylemişti. Aradan geçen zaman içerisinde Sayın Arıcan, bu arkadaşımıza hem devletin yardım elini uzattı hem de sıcak yüreklilikle arkadaşımıza destek oldu. Bu memnuniyetin bir ifadesi olarak kendisine teşekkür ziyaretinde bulunarak duygularımızı ifade ettik” şeklinde konuştu. Afşin Kaymakamı Faik Arıcan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, imkânlar ölçüsünde devletin ihtiyaç sahibi vatandaşlarına sahip çıkmasının önemli bir görevi olduğunu belirterek, “Gerçekten desteğe ihtiyacı olan İhsan Özarslan’a maddi ve manevi anlamda sahip çıkmak bizlerin görevidir. Nezaket ziyaretlerinden dolayı Elbistan Böbrek Hastaları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Sungur’a ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” dedi.

25 Nisan 2010 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Kaynarca Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Kaynarca hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

duran sungur - hasan kardeşim maşallah dökdürmüşün yine eline saglık

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Nisan 19:32