Vali Ünlüer’den mayın patlamasında yaralanan Mehmetçik’e ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Suriye sınırındaki hudut karakolunda teröristlerle çıkan çatışmada mayına basarak yaralanan Uzman Çavuş Ahmet Dağ’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vali Ünlüer’den mayın patlamasında yaralanan Mehmetçik’e ziyaret
Vali Ünlüer’den mayın patlamasında yaralanan Mehmetçik’e ziyaret
Haber albümü için resme tıklayın

Kilis’in Suriye sınırındaki Akçabağlar Hudut Karakolu’nda görev yapan Piyade Uzman Çavuş Ahmet Dağ, teröristlerle girilen çatışmada mayına basarak yaralandı. Dağ, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilerek baba ocağına geldi. Vali Mükerrem Ünlüer de; eşi Dr. Selma Ünlüer ve beraberindeki heyet ile Piyade Uzman Çavuş Çvş. Ahmet Dağ’ı evinde ziyaret etti.

Vali Ünlüer, geçmiş olsun dileklerinde bulunarak yaralı Mehmetçiğin sağlık durumu hakkında bilgiler aldı.

Vatanın bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliği için ülkemizin dört bir yanında verdikleri mücadele için kahraman Mehmetçiklere şükranlarını sunan Vali Ünlüer, bu uğurda şehit olanlara da Allah’tan rahmet, gazileree acil şifalar ve kederli ailelerine sabr-ı cemil dileğinde bulundu.

 Vali Ünlüer’e ziyaretlerinde, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Sağlık Müdürü Vehbi Şirikçi ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Müslüm Ferdi Bozkurt eşlik etti.

25 Nis 2024 - 13:49 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel