Muhtar adayı Gökhan Murat: “Pınarbaşı’nda değişime 3 gün kaldı”

Elbistan’ın Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat, 3 gün sonra yapılacak mahalli idareler seçimlerinin mahallesine, Elbistan’a ve tüm Türkiye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Seçim süreci boyunca talip olduğu görevin bir gereği olarak insan ve hizmet odaklı bir kampanya sürdürdüğünü hatırlatan Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat, “Seçmenimizle gönüllerine girebilmenin mücadelesini verdik” dedi.

Pınarbaşı’nda yeniliğin ve değişimin başlamasına 3 gün kaldığını ifade eden Doğan, “Birliğimiz ve beraberliğimizden aldığımız güçle, Pınarbaşı’nı daha güzel yarınlara taşımak için mührün emanetine talibiz” ifadesini kullandı.

3 aydan fazla bir süredir sahada olduklarını ve Pınarbaşı Mahallesi’nin her bir hanesine misafir olup projelerini anlattıklarını vurgulayan muhtar adayı Gökhan Murat, “Mahallemizi karış karış dolaştık. 7’den 70’e kadar her bir ferdi için neler yapacağımızı, mahallemizi nasıl güzelleştireceğimizi anlattık. Samimi ve içten diyaloglarla birlikte rahmet vardır yaklaşımı ile hareket edip bu günlere geldik. Bundan sonrası için kararı verecek tek merci Pınarbaşı halkıdır. Onların sandıkta vereceği karar da başımızın tacı olacak. Tercihlerini şahsım ve ekibimden yana kullanmalarını diliyor ve bekliyoruz” diye konuştu.

Seçimlerin huzur ve sükunet içinde geçmesi temennisinde bulunan Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat, “Seçimler, demokrasinin vazgeçilmezidir. Bundan yola çıkarak sağduyunun hakim olduğu bir atmosferde seçim geçirmemizi temenni ediyorum. Burada kazanan kim olursa olsun seçmenin kararına saygı duyulması gerektiğine inanıyorum” değerlendirmesini yaptı.

29 Mar 2024 - 12:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel