Muhtar adayı Mehmet Doğan: “Biz hazırız, Yunus Emre hazır”

Elbistan’ın Yunus Emre Mahallesi’nin yönetimine talip olan muhtar adayı esnaf Mehmet Doğan, seçimlerde son dönemece girildiğini belirterek, “Biz hazırız, Yunus Emre hazır” diye konuştu.

 

100 gün önce çıktığı bu yolda, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya gayret ettiğini söyleyen Yunus Emre Mahallesi muhtar adayı Mehmet Doğan, “Mahalle halkımızın gönlünde yer bulduysak ne mutlu bize” dedi.

Ekibiyle birlikte profesyonel anlamda çalışarak Yunus Emre Mahallesi’ne hak ettiği hizmeti getirme sözü vererek vatandaşların oylarına talip olduklarını vurgulayan Doğan, “Hiç kimseyi ötekileştirmeden; hiç kimseyle zıtlaşmadan her kesimi hoşgörüyle kucaklayan bir yaklaşımla 1 Nisan’dan ibaren mahallemizde değişimin öncüsü olacağım. Tüm mahalle sakinlerimin desteğini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Seçimlere 3 gün kaldığını hatırlatan Yunus Emre Mahallesi muhtar adayı Mehmet Doğan, “Mahallenin her derdine koşmayı görev edinmiş bir genç aday olarak Yunus Emre’ye hizmet anlamında katabileceğim çok şey var. Bundan sonra ise söz de karar da Yunus Emre Mahallesi’nin kıymetli sakinlerinindir. Sandığın halkın karşısına konmasına 3 gün kaldı. Biz hazırız, Yunus Emre hazır. Kazananın Yunus Emre Mahallesi olacağı bir seçim diliyorum” şeklinde konuştu.

Sağduyu çağrısı yapan Doğan, “Bu bir bayrak yarışıdır. Benimle birlikte bu göreve talip olanlar da var. Demokrasinin gereği olan seçiler zamanında yapılır ve biter. Tüm muhtar adaylarımızdan; seçimlere kısa bir süre kala bunun bir seçim olduğunu ve 31 Mart tarihinden sonra hayatın devam edeceği gerçeğini unutmadan, seçime gölge düşürecek, gerginlik oluşturacak davranışlardan ve söylemlerden uzak durmasını özellikle rica ediyorum. Unutmayalım ki seçimler sonrası komşularımız ile aynı mahalleyi paylaşmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

28 Mar 2024 - 16:48 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel