Muhtar adayı Duran Sungur, projelerini açıkladı

Elbistan’ın Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adayı olan Duran Sungur, göreve seçilmesi halinde gerçekleştireceği projelerini açıkladı.

 

Daha önceki dönemlerde Elbistan Böbrek Hastaları Dernek Başkanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü Hasta Hakları Kurul Üyeliği ve Yeşilyurt Mahallesi Hz. Hamza Camii Dernek Başkanlığı gibi aktif görevleri üstlenen Duran Sungur, yönetimine talip olduğu Yeşilyurt Mahallesi’ni geleceğe hazırlama adına hayata geçireceği projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğünü belirten Yeşilyurt Mahallesi muhtar adayı Duran Sungur, “Önce Allah'ın izni sonra sizlerin desteğiniz ile muhtar seçilirsem gerçekleştireceğimiz ilk işlerden birisi mahalleye ait taziye evi, muhtarlık bürosu, dikiş nakış kursu ve geleceğimiz olan gençlerimizin verimli vakit geçirebileceği kütüphanenin bulunduğu bir bina inşa etmektir. Bu bina inşa olana kadar muhtarlık bürosu İçin Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığına ait olan konteyneri mahalle sakinlerinin rahatlıkla ulaşabileceği bir konuma yerleştireceğiz” dedi.

Mahallesinin sorun ve eksikliklerinin bilincinde olduğunu vurgulayan Sungur, “Vatandaşlarımızın acı ve tatlı günlerinde yanında olacağız. Biz hiç bir kesimle zıtlaşmadan herkesle kucaklaşarak, hoşgörüyle yaklaşacağız. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla, belediyemizle mahallemiz arasında bir köprü olacağız ve biz hizmet istemekten usanmayacağız, sıkılmayacağız, hizmet istemekten çekinmeyeceğiz. Mahalle sakinleriyle belirli aralıklarda muhtarlık evinde toplanıp diyalog halinde olup sürekli istişare halinde ulaşılabilir bir muhtar olacağım. Hizmeti getirmek için oylarınıza ve desteklerinize talibim. Rabbim 31 Mart  yerel seçimlerinde hangi adayın niyeti daha iyi ise kazanmayı ona nasip etsin” ifadelerini kullandı.

27 Oca 2024 - 16:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel