Alyüz Balık ve Av Market hizmete açıldı

Elbistan’da, avcılık ve doğa ile iç içe olmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hobi malzemeleriyle tüm av meraklılarına geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Alyüz Balık ve Av Market açıldı.

Alyüz Balık ve Av Market hizmete açıldı
Alyüz Balık ve Av Market hizmete açıldı
Haber albümü için resme tıklayın

 

Kara ve su avcılığına dair birbirinden farklı ürün seçeneğinin sunulduğu Alyüz Balık ve Av Market, Güneşli Mahallesi, Fatih Caddesi (Kayseri Çarşı giriş kapısı karşısında) hizmet verecek.

Alyüz Balık ve Av Market işletmecisi Mehmet Alyüz, olta setleri, balık avı aksesuarları, avcı elbiseleri, kamp malzemeleri, av tüfekleri-fişekleri, ağ malzemeleri, kara ve su av ürünleri ile çok geniş seçeneklerle müşterilerinin yanında olacaklarını söyledi.

Alyüz, “Kara avcılığı ve balıkçılık tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir balık ve av market olarak hizmet veriyoruz. Av tutkunları ile doğaseverlerin kamplarda kullanabilecekleri binlerce ürünü işyerimizde bulunduruyoruz. Avcılık ve doğa tutkunlarının çözüm ortağı olmak için ürün yelpazemizi çok geniş tuttuk. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini balık ve av marketimizden temin edebilirsiniz. Hem profesyonel hem de amatör olarak avcılık yapan hemşerilerimize kaliteyi uygun fiyatla buluşturma gayretinde olacağız” dedi.

 

26 Oca 2024 - 16:33 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel