VOS-CAR Özel Servis, yenilenen yüzüyle hizmette

VOS-CAR Özel Servis, yenilenen yüzüyle periyodik bakım, arıza – onarım, muayene öncesi genel kontrol, uzun yol öncesi bakım gibi sayısız hizmetle araç sahiplerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

VOS-CAR Özel Servis, yenilenen yüzüyle hizmette
VOS-CAR Özel Servis, yenilenen yüzüyle hizmette
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Yeni sanayi sitesi 13/B Blok’taki VOS-CAR Özel Servis, Buğra Şenay’ın işletmeciliğinde profesyonel ekiple birlikte hızlı ve çözüm odaklı servis desteği sunuyor.

VOS-CAR Özel Servis Yetkilisi Buğra Şenay, dünyanın en ünlü otomobil markaları olan Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Skoda, Seat ve Porsche gibi araçların, uzman kadro ve bilgisayar destekli arıza tespit-onarım işlemlerini yaptıklarını söyledi.

Bu tür araçların, arızalandığında ya da periyodik bakım zamanı geldiğinde mutlaka profesyonel ellere emanet edilmesi gerektiğini belirten Şenay, “VOS-CAR Özel Servis olarak tüm hizmetlerimizi araç sahiplerine teknolojinin de yardımıyla güvenli dokunuşlar yapıyor ve otomobillerini ilk günkü sürüş ve kullanım rahatlığına kavuşmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.

Şenay, şöyle konuştu:

“Kaliteden ödün vermeye ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla servisimizi açtık. Periyodik bakım, komple motor tamiri, mekanik arıza, şanzıman onarım, turbo revizyon, partikül- egr temizliği, yazlık bakım, kışlık bakım hizmeti ile Volkswagen, Audi, Mercedes, BMW, Seat, Skoda ve Porsche marka araç sahiplerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Servisimiz, gelişmiş son sistem makinelerle hizmet vermektedir. Muayene, uzun yol ya da satış öncesi aracını analiz ettirmek, rutin kontrollerini sağlamak, onarım desteği almak, orijinal yedek parça değişimini yaptırmak isteyen hemşerilerimizi, sanayi sitesi 13/B Blok’taki servisimize bekliyoruz.”

 

24 Oca 2024 - 16:53 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel