MHP Teşkilatları Ülkü Ocakları ve başkan adaylarından Ankara çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş il ve ilçe teşkilatları, Ülkü Ocakları ile belediye başkan adaylarından oluşan heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

MHP Teşkilatları Ülkü Ocakları ve başkan adaylarından Ankara çıkarması
MHP Teşkilatları Ülkü Ocakları ve başkan adaylarından Ankara çıkarması
+1
Haber albümü için resme tıklayın

MHP Kahramanmaraş teşkilatları, Ülkü Ocakları belediye başkan adayları ile milliyetçi-ülkücü camianın önde gelen sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Ankara çıkarması yaptı. Heyet, ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde MHP Grup Toplantısı’na katıldı. Daha sonra da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin misafiri oldu.

Ziyaretlerle ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Zuhal Karakoç Dora, yerel seçimlere işaret ederek, “31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Kahramanmaraş’ımızın yüzü Cumhur İttifakı ile gülecek, yaralarımız Cumhur İttifakı sayesinde iyileşecek” dedi.

Karakoç Dora, “Kahramanmaraş’ımızın medar-ı iftiharı olan ülküdaşlarımızı ve partililerimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında ağırladık. Genel başkanımız Sn. Devlet Bahçeli beyefendinin grup konuşmaları vesilesi ile yapmış oldukları hitabı ise tüm teşkilatlarımızla tek yürek olarak dinleme fırsatı bulduk. Yaşadığımız elim felaketin ilk yılını tamamladığımız şu günlerde Üç Hilali, liderinden aldığı ilhamla “önce ülkem ve milletim” diyerek azmin, çabanın, yardımın ve şefkatin sembolü olarak tüm Kahramanmaraş’ımıza nakşeden ve bugün omuz omuza yürüdüğümüz başta MHP Kahramanmaraş İl Başkanımız Hüseyin Vahit Demiröz ve kıymetli yönetimine, KAÇEP Kahramanmaraş İl Başkanımız Tamara Fettahlıoğlu ve kıymetli yönetimine, Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanımız Dursun Nar’a ve kıymetli yönetimine, ilçe başkanlarımıza ve kıymetli yönetimlerine, ilçe ocak başkanlarımıza, Kamu-Sen İl Başkanımız Ziya Yenipınar ve kıymetli yönetimine, TÜRKAV İl Temsilcimiz Hakan Hakkoymaz ve kıymetli yönetimine, çok değerli belediye meclis üyelerimize, ülküdaşlığın tecessümü niteliğinde yan yana yürüyen belediye başkan aday adaylarımıza ve adaylarımıza can-ı gönülden teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

24 Oca 2024 - 16:43 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel