Başkan Yılmaz: “Kardelenler sahada”

Yeniden Refah Partisi Elbistan Kadın Kolları Başkanı Nurcan Yılmaz, saha çalışmalarında vatandaşların büyük teveccühü ile karşılaştıklarını söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

‘Kardelenler sahada’ diyen Yılmaz, yerel seçimlerle ilgili de “Seçimden zaferle çıkıp memleketimize kalıcı eserler bırakarak halkımızın gönlünde taht kuracağız” ifadesini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Elbistan Kadın Kolları Başkanı Nurcan Yılmaz, yaptığı açıklamada; “Saha çalışmalarımız başladı ve büyük teveccüh görüyoruz. Halkımızın, Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan'a olan ilgisi sevgisi muhabbeti çok fazla. Bu sevgi ve muhabbet de bizim çalışma azmimizi ve daha çok kişiye ulaşma gayretimizi perçinliyor. Elbistan için çalışıyoruz Elbistan’ımızın geleceği için mücadele ediyoruz. İnşallah Elbistan’da 31 Mart seçimlerinde zaferle çıkıp memleketimize kalıcı eserler bırakıp halkın gönlünde taht kuracağız” şeklinde konuştu.

Yılmaz, “Halkımızın özlemle beklediği adaletli, liyakatli ve rantın olmadığı şehri ile kucaklaşan ahlaklı belediyeciliği onlara armağan edeceğiz. Refah gelecek yüzler gülecek. Bir çiçekle bahar gelmez ama her bahar bir çiçekle başlar” diyerek sözlerini tamamladı.

24 Oca 2024 - 16:29 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel