Güneşli Mahallesi muhtar adayı Ata Dadak, projelerini açıkladı

Elbistan’ın merkez mahallerinden biri olan Güneşli Mahallesi’ne muhtar adaylığını açıklayan Ata Dadak, projelerini sıraladı.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Güneşli Mahallesi’nden muhtar adayı olan Ata Dadak, projeleri ile dikkat çekiyor.

Sorunların çözümü için Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu ifade eden Dadak, “Yıllardır oturduğum mahallemde gördüğüm birtakım eksiklikleri gidermek ve mahalle halkının sorunlarını çözüp, mahallemize hizmet edebilmek için siz değerli mahalle sakinlerinin desteği ile Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı oldum. Sizlerin teveccühleri ile göreve geldiğim zaman hayata geçireceğim projelerle mahallemizi daha yaşanır bir yer hale getireceğiz. Mahallemizin çok büyük eksiği olan taziye evi, sokak aydınlatmaları ve asfaltlama çalışmaları için yerel yönetimlerle iş birliği içerisinde çalışacağım. Mahalle sakinlerimizle her zaman iç içe bir muhtarlık görevi yaparak mahallemiz için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım.” dedi.

Muhtar adayı Ata Dadak,  “Mahallemizin eksiklerini gidermek için bütün kurumlarla uyum içerisinde çalışıp sizlerden gelen talepleri önerileri bütün resmi kurumlarla görüşüp sonuca ulaşması için takipçisi olacağım, mahalleden aldığım desteği mahalleme hizmet için kullanacağım. Tüm mahalle halkımız 0 546 827 87 24 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” ifadelerine yer verdi.

21 Oca 2024 - 13:52 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel