Arslan Prefabrik’ten indirim kampanyası

Elbistan’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Arslan Prefabrik ve Çelik Ev Sistemleri, yeni yılda yüzde 10 indirim kampanyası başlattı.

Arslan Prefabrik’ten indirim kampanyası
Arslan Prefabrik’ten indirim kampanyası
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Ağır çelik kullanarak depreme dayanıklı ve konforlu yaşam alanları sunan Elbistan’ın yerli firması olan Arslan Prefabrik ve Çelik Ev Sistemleri, müşterilerinin isteğine göre projelendirilen çelik yaşam alanlarını, birinci sınıf malzeme ve işçilikle en kısa sürede müşterilerine teslim ediyor.

Yeni yılda müşterinin istedikleri ağır çelikten inşa ettikleri projelerde yüzde 10 indirim kampanyası düzenlediklerini ifade eden firma yetkilisi Ali Arslan, “En kaliteli malzemeleri kullanarak müşterilerimizin isteklerine göre inşa ettiğimiz ağır çelik yapılarda zamlara inat kısa süreliğine yüzde 10 indirim kampanyası başlattık. Ağır çelik kullanarak yaptığımız güvenli ve konforlu yaşam alanlarının projelerini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Ağır çelik kullanarak yaptığımız binaların duvarlarında Ytong malzeme kullanıyoruz. Yapıların ısı yalıtım işlemlerini yapıyoruz. Yapıların iç dizaynlarını da yine müşterilerimizin isteklerine göre yapıyoruz. Yapıların büyüklüğüne göre imalathanemizde veya inşaat alanında montaj işlemini gerçekleştiriyoruz” dedi.

Elbistan’ın yerli firması olarak hizmet verdiklerini belirten Arslan, “Yapımını gerçekleştirdiğimiz evlerde kullanılan ağır çelikleri üretimden evde kullanım aşamasına kadar her aşamada inceliyoruz. Ağır çelik evleri 45 gün gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz. Yaptığımız işleri yakından görmek isteyen vatandaşlarımız Çiçek Mahallesi 34022 Sokak’ta bulunan imalathanemizi ziyaret edebilirler. Başta indirim kampanyalı çelik ev projelerimiz olmak üzere diğer inşaat işlerimiz hakkında bilgi almak ve güvenli yaşam alanına sahip olmak isteyen vatandaşlarımız 0 546 532 60 13 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler veya elbistan_arslan_prefabrik instagram sayfamızdan işlerimizi takip edebilirler ” dedi.

21 Oca 2024 - 12:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel