Baskı Home hizmete açıldı

Kişiye özel hediyelik eşya, parti ve doğum günü malzemeleri ile tişört ve kupa bardak baskı hizmeti veren Baskı Home Kişiye Özel Hediyelik ve Parti Malzemeleri mağazası Elbistan’da hizmet vermeye başladı. 

Baskı Home hizmete açıldı
Baskı Home hizmete açıldı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Her konsepte uygun parti malzemeleri ve doğum günü malzemelerinin yanı sıra tişört baskısı, kupa bardak baskıları, firmalara özel baskılar yapan Baskı Home Kişiye Özel Hediyelik ve Parti Malzemeleri mağazası Ceyhan Mahallesi Küçük Ceyhan Sokak eski Fulla mağazası karşında hizmet vermeye başladı.

İşletme sahibi Selim Görür, “Öncelikle 6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketini, o acıların tekrarını Rabbim tekrar yaşatmasın. Depremde hayatını kaybedenlerin mekanı cennet olsun, ailelerine sabır versin. Eski iş yerim depremde hasar gördü. Ortak olduğum mağazadan ayrılıp kendi işyerimi açtım. Mağazamızda kişiye özel hediyelik eşya, parti ve doğum günü malzemelerinin yanı sıra okullara plaket, madalya, sınıf süslemeleri için malzemeler, kişiye özel baskılı ürünler, tişört baskısı, kupa bardak baskıları, çanta baskısı, rozet baskıları, firmalara özel tişört, önlük, kalem, ajanda, saat, anahtarlık baskıları ayrıca hediyelik ürünler, kutu oyunları, çocuk gelişimi ürünleri, söz ve nişan tepsileri, kutulu çikolatalar gibi bir çok ürün ve baskı hizmeti veriyoruz. Tüm partiler için talep ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşitliliğiyle, tüm özel günlerinizde yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için her konsepte uygun ürünlerimizde müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firma olarak özel günlerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda kaliteli ürünler sunuyoruz. Her bir malzeme çeşidinde aynı özeni koruyor ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Belirlediğiniz tema için sayısız ürün seçeneğimizle hizmetinizdeyiz. Özenerek hazırlık yaptığınız kutlamalarınız için hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir arada sunuyoruz. Baskı Home Kişiye Özel Hediyelik ve Parti Malzemeleri mağazası olarak yeni yerimizde, farklı beğeni ve bütçelere hitap eden birbirinden güzel kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz müşterilerimize hizmet veriyoruz. Unutulmaz anlarınıza eşlik eden tüm kutlama temaları için baskihome.partimalzemeleri isimli Instagram sayfamızdan ürünlerimizi görebilirsiniz.

21 Oca 2024 - 11:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel