Hakan Demirel, CHP belediye meclis üyesi aday adayı oldu

Hakan Demirel, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde CHP’den Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

‘İşimiz hizmet gücümüz Elbistanlı hemşerilerimiz’ sloganıyla yola çıktığını ifade eden Demirel, “Şehrimize ve insanımıza karşı sorumluluklarımızı düşünerek, diğer meclis üyesi arkadaşlarımızla el ele vererek çalışacağız” dedi.

Hakan Demirel, Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvuru evraklarını Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elbistan İlçe Başkanı Onur Gürbüz’e teslim etti.

Kendisini destekleyen sevenleri ve yakınları ile birlikte gerçekleştirdiği resmi başvurunun ardından değerlendirme yapan Hakan Demirel, “Şehrimin daha güzel günlere kavuşması için siyaset yapacağım” şeklinde konuştu.

Üstlenmek istediği sorumluluğun bilincinde olduğuna vurgu yapan Demirel, “Öncelikle İlçe Başkanımız Sayın Av. Onur Gürbüz başta olmak üzere belediye başkan adayımız Sayın Av. Erkan Gürbüz ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Musa Toraman’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurumuzu yaptık. ‘İşimiz Hizmet Gücümüz Elbistanlı Hemşerilerimiz’ sloganıyla çıktığımız bu yolda 6 Şubat depremlerinin ardından şehrimizin küllerinden doğmasına katkı sunmak için Elbistan sevdalısı olarak bu göreve talip olduk. Elbistan’ın yaşadığı sorunların bir an önce çözüme kavuşması için gerekli gayreti göstereceğim. Aday adaylığı sürecimde de CHP yöneticileri de sıramızı vererek bizleri o makama layık görürlerse onure ederler. Görev verilmesi halinde Elbistan’ımız için elimden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olacağım. Çıktığımı bu kutlu yolda beni yalnız bırakmayan yol ve dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

19 Oca 2024 - 17:02 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel