Kuzey Marmara Otoyolu, depremzede öğrencileri unutmuyor

Kuzey Marmara Otoyolu, Elbistan’da açtığı ilkokul ile 330 çocuğun eğitimine destek olmaya devam ediyor. Yarıyıl tatili öncesinde KMO Genel Müdürü Aynur Uluğtekin, ziyaret ettiği okulda öğrencilere hem moral verdi hem de yarıyıl tatillerini değerlendirmeleri için kitap ve dergi hediye etti.

Kuzey Marmara Otoyolu, depremzede öğrencileri unutmuyor
Kuzey Marmara Otoyolu, depremzede öğrencileri unutmuyor
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’yi yasa boğan 6 Şubat depremlerinin ardından bölgeye verdiği destekleri aralıksız sürdüren Kuzey Marmara Otoyolu, Elbistan’daki depremzede çocukların eğitimine katkı sunmaya devam ediyor. Elbistan’da yapımını üstlendiği Kuzey Marmara Otoyolu İlkokulu ile eğitime anlamlı bir destek sağlayan KMO, 330 öğrencinin yanında olmayı sürdürüyor.

Yarıyıl tatili öncesi Elbistan’ı ziyaret ederek Kuzey Marmara Otoyolu İlkokulu öğrencileriyle buluşan KMO Genel Müdürü Aynur Uluğtekin, onlara moral verdi. Sömestr öncesi kitap ve dergi hediyeleriyle mutlu olan öğrenciler, hem öğretmenlerine hem de KMO ailesine destekleri için teşekkür ettiler.

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan KMO Genel Müdürü Aynur Uluğtekin, 6 Şubat depremlerinin ardından yaraları sarmak için tüm Türkiye’nin tek vücut olduğunu ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun da çocukların eğitimi için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini söyledi.

Eğitime ayrı bir önem verdiklerini vurgulayan KMO Genel Müdürü Aynur Uluğtekin, “Deprem sonrasında bölge insanına destek olmak için tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanındaydık. KMO olarak sosyal sorumluluğumuz gereği üzerinde önemle durduğumuz alanlardan biri de eğitim. Elbette çocuklarımızın bu süreçte eğitim ve öğretimine aralıksız devam etmesi çok önemliydi. Hem hayatın normale dönmesi hem de okullarına yeniden kavuşmaları önceliğimizdi. Dolayısıyla biz de süratle çocuklarımızın eğitim ve öğretimi için seferber olduk. Elbistan’da açtığımız Kuzey Marmara Otoyolu İlkokulu ile 330 çocuğumuzun eğitimine destek oluyoruz. Önümüzdeki dönemde depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanlarında olmayı sürdürerek, çocuklarımızın eğitimine verdiğimiz desteklerle öğrencilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Okul müdürü Harun Kandil ve öğrenciler de; her an yanlarında olan KMO Genel Müdürü Aynur Uluğtekin ve KMO ailesine teşekkür ettiler.

19 Oca 2024 - 15:17 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel