Abdulaziz Yalçınöz, Esentepe Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Abdulaziz Yalçınöz, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın Esentepe Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Abdulaziz Yalçınöz, Esentepe Mahallesi’ne muhtar adayı oldu
Haber albümü için resme tıklayın

Esentepe Mahallesi muhtar adayı Abdulaziz Yalçınöz, Esentepe’yi birlik ve beraberlik içinde geleceğe hazırlamak için gecesini gündüze katacağını söyledi.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Esentepe Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıklayan Yalçınöz, hedefini Esentepe Mahallesi’nde yaşam kalitesini artırmak, mahallenin gelişmesini ve standartlarını yükseltmek olduğunu söyledi.

Esentepe Mahallesi’nde 35 yıldır ikamet ettiğini belirten muhtar adayı Abdulaziz Yalçınöz, “Uzun yıllardır Esentepe Mahallesi’nde ikamet ediyorum ve 25 yıldır kuaför olarak esnaflık yapıyorum. 2024 yerel seçimlerinde mahallemizin geleceği için Esentepe Mahallesi muhtarlığı görevine talibim. Eğer teveccüh edilip seçilirsem mahallem için gecemi gündüzüme katacağım. Gönül verdiğim mahallemin eksiklerini biliyorum. Tüm eksiklerin giderilmesi için mahalle halkı ile istişare içerisinde olup ayrım yapmadan hizmet edeceğim. Mahallemizin sorunlarını çözmek için kurumlarla mahalle sakinleri arasında köprü vazifesi görerek sorunların ivedilikle çözülmesi için elimden geleni yapacağım. Birlikte yaşadığımız mahallemiz için bir araya gelerek, sorunları yerinde ve daha hızlı çözüme kavuşturacağız. Saygı ve sevgi çerçevesinde mahallemin yönetimine talibim. Mahalle sakinlerimiz 0 544 357 14 86 numaralı telefondan her zaman bana ulaşabilirler. Benim gibi bu yarış içerisinde olan diğer muhtar adaylarına da başarılar dilerim” dedi.

Abdulaziz Yalçınöz kimdir?

Esentepe Mahallesi muhtar adayı olan Abdulaziz Yalçınöz, 35 yıldır Esentepe Mahallesinde ikamet etmekte ve Elbistan’da 25 yıldır kuaför olarak esnaflık yapmaktadır. 40 yaşındaki Yalçınöz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

18 Oca 2024 - 17:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel