Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı’nın tarihleri belli oldu

Bahçeşehir Kolejinin Bursluluk Sınavı, 10 Şubat 2024 tarihinde ortaokula giden öğrencilere ve 17 Şubat 2024 tarihinde ise liseye giden öğrencilere yapılacak.

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı’nın tarihleri belli oldu
Haber albümü için resme tıklayın

 

Başvuruları Bahçeşehir Koleji kampüslerinden kabul edilmeye başlanan Bursluluk Sınavı; 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri için 10 Şubat 2024 tarihinde 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri için 17 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecek. Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı’nda başarı gösteren öğrenciler, çeşitli oranlarda eğitim bursuyla ödüllendirilecek.

Bursluluk sınavı ile ilgili olarak Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüs Müdürü Özcan Gökce tarafından yapılan açıklamada, “Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her yerinde her çocuğa ulaştırmak misyonuyla yola çıkan ve bugün Türkiye’nin 65 ilinde bulunan 155 kampüsünde eğitim veren Bahçeşehir Koleji, farklı disiplinlerin bir arada kullanılabilmesi için gerekli becerileri kazandıran STEM eğitiminin Türkiye’deki öncülüğünü yapıyor. Tüm kademelerinde uyguladığı STEM+A eğitiminin yanı sıra Çift Dilli Eğitim, Master 6, Master Junior, Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Kodlama ve Robotik gibi eğitim model ve uygulamalarıyla öğrencilerin bireysel öğrenme stillerine ve çok yönlü gelişimlerine uygun bir eğitim veriyoruz.  2018-2019 eğitim ve öğretim yılı itibariyle açılan okulumuz geçtiğimiz yıllarda LGS ve YKS’de büyük başarılar göstermiş ve göstermeye devam edecektir. Hedeflerimize emin adımlar ile ulaşabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. 2024-2025 eğitim-öğretim dönemi için tüm öğrencilerimizi bursluluk sınavımıza başvurarak, ayrıca erken kayıt avantajlarımızdan yararlanmak için okulumuza davet ediyoruz.

Sizler için kıymetli olan çocuklarınızı bizlere güvenerek emanet ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Bu güveni boşa çıkartmamak için tüm idari ve öğretmen kadrolarımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sınavımız ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0344 415 45 45 - 0552 815 11 85 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bursluluk sınavı ön kayıtlarınız için web sitemiz https://bahcesehir.stoys.co/onkayit adresinden yapılmaktadır. Sınavımıza girecek olan tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

18 Oca 2024 - 16:54 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel