Gündere Mahalle Muhtarı Ali Köse, yeniden göreve talip oldu

Elbistan’a bağlı Gündere Mahallesi Muhtarı Ali Köse, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Elbistan’a bağlı Gündere Mahallesi Muhtarı Ali Köse, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Göreve geldiği 2019 yılından bu yana, mahallesinin her bir ferdi ve sorunu ile yakından ilgilenip çözümü noktasında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirten Köse, “Aynı heyecan ve hizmet aşkıyla yeni dönem için görev almaya talibim” de

6 Şubat’taki deprem öncesinde mahallesinin alt ve üstyapıyla ilgili eksikliklerini gidermek ve Gündere’yi daha yaşanabilir bir yere dönüştürmek için çaba gösteren Köse, afet sonrasında da yaraların sarılması noktasında depremzedelerin yanında oldu.

Özellikle köy evlerinin temelinin atılması noktasında hızlı hareket ederek mahallelinin takdirini kazanan Köse, yeni dönem adaylığı için şunları söyledi:

“31 Mart 2019 yerel seçimlerinde sizlerin de desteği ile seçilmiş olduğum Gündere Mahallesi muhtarlık görevimi, kişi ayrımı gözetmeksizin ve elimdeki tüm imkânlarla yapmaya çalıştım. Mahallemizin yollarının kilit taşı yapımı, mezarlık çevre düzenlemesi ve ağaçlandırılması, ihtiyaç sahiplerine sosyal yardımlar, deprem konutları köy evlerinin temelinin atılması, konteyner kurulumları, okulumuzun çevre düzenlemesi ve restore edilmesi, köyümüze Adatepe Barajı ve sulama yollarının yapımı, sulak arazilerin menfez borularının döşenmesi ve yolunun yapılması, mahallemizin ulaşım yolunun yapılması, taziye evimizin restore edilmesi, cami kubbesi yapımı, her yıl yaptığımız su kanallarının işlenmesi ve buraya sığmayan daha birçok hizmeti mahallemize kavuşturduk. Mahallem ile devlet kurumları arasında köprü olarak sizden gelen tüm talepleri gerekli mercilere iletip çözümü ve sonucu noktasında takipte bulundum.”

Mahalle halkının destek ve teveccühünü beklediğini ifade eden Gündere Mahallesi Muhtarı Ali Köse, “Aynı gönül ile hep beraber mahallemizi güzelleştirmek eksiklerimizi gidermek adına sizlerin de desteği ile 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde mahalleme tekrar adayım. Oylarınızı ve desteğinizi bekliyorum” dedi.

15 Oca 2024 - 15:44 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel