Mustafa Kuzugüden, Esentepe Mahallesi’nin yönetimine talip oldu

Elbistanlı esnaf Mustafa Kuzugüden, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde merkez mahallelerden Esentepe Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Kuzugüden, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Talip olduğumuz bu zorlu ve kutlu vazifenin her zaman başında ve Esentepe’ye hizmetin peşinde olacağız” dedi.

Elbistan’da 10 yıldan fazla bir süredir Çılgın AVM’nin işletmeciliğini yapan esnaf Mustafa Kuzugüden, 31 Mart’taki Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Esentepe Mahallesi’nin yönetimine talip oldu.

Adalet ve eşit hizmet vurgusu yapan Kuzugüden, mahallenin bütün sorunlarını ve çözüm önerilerini bildiğini hatırlattı.

Esentepe’de değişimin öncüsü olacağının altını çizen Kuzugüden, “Mahallemin gönül ve hizmet erliğine talibim. Seçilmem halinde de Esentepe’de hizmet çıtasını en yükseğe çıkarmak istiyorum. Mahallemizin birçok alanda çözülmemiş sorunları ve eksikleri var. Göreve gelmemiz halinde tüm hizmet kalemlerinden hak ettiği ölçüde pay alması en büyük hedefimiz olacak. Esentepe Mahallesi’nin kaderini değiştirmek hepimizin elinde. Adalet ve eşitliği her zaman ön planda tutacağız. Aza arkadaşlarımla birlikte kaymakamlık, belediye başta olmak üzere tüm resmi kurumlarla ilişkilerimizi en üst düzeyde tutup; her anlamda hizmet akışını yoğunlaştıracağız. 7’den 70’e tüm mahalle sakinlerinin yaşamlarına değer katmanın mücadelesini vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini dile getiren Esentepe Mahallesi muhtar adayı Mustafa Kuzugüden, “Hedefimiz asla küçük şeyler olmayacak. Esentepe Mahallesi’nin yenilenmeye ve taze kana ihtiyacı var. Biz de bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Çıkmış olduğum bu yolda tüm mahalle sakinlerimizin teveccühüne talibim. Allah hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin. Seçimler, şimdiden mahallemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

12 Oca 2024 - 11:45 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel