Başkan Bölükbaşı’dan nezaket ziyareti

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Mehmet Bölükbaşı, Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazetelerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’nin yönetim kurulu üyesi Hasan Göçer’le bir süre görüş alışverişinde bulunan Başkan Bölükbaşı, yaptığı değerlendirmede, yönetim kurulunu oluşturduktan sonra Elbistan’ın deprem sonrasındaki yeniden inşa ve ihya süreci ile yerel seçimlere odaklandıklarını söyledi.

Asrın felaketinin merkez üssü olan Elbistan’da, kalıcı konutlar ve köy evleriyle ilgili hummalı bir çalışma sürdürüldüğüne değinen Başkan Bölükbaşı, afetzedelerin yaralarının sarılması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Başkan Bölükbaşı, belediye başkan adayının belli olmasının ardından, yoğun bir kampanya dönemini başlatacaklarının altını çizdi.

Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’nin yönetim kurulu üyesi Hasan Göçer de; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Mehmet Bölükbaşı ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi.

12 Oca 2024 - 11:34 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel