Yeşilyurt Mahallesi muhtar adayı Ali Kılınç, projelerini açıkladı

Elbistan’ın merkez mahallerinden biri olan Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adaylığını açıklayan Ali Kılınç, projelerini sıraladı.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Yeşilyurt Mahallesi’nden muhtar adayı olan Ali Kılınç, projeleri ile dikkat çekiyor.

Sorunların çözümü için Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu ifade eden Kılınç, “Yıllardır oturduğum mahallemde gördüğüm birtakım eksiklikleri gidermek ve mahalle halkının sorunlarını çözüp, mahallemize hizmet edebilmek için siz değerli mahalle sakinlerinin desteği ile Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adayı oldum. Sizlerin teveccühleri ile göreve geldiğim zaman hayata geçireceğim projelerle mahallemizi daha yaşanır bir yer haline getireceğiz. Mahallemizin çok büyük eksiği olan taziye evi, kapalı pazar yeri ve kültür merkezi yapılması için yerel yönetimlerle iş birliği içerisinde çalışacağım. Yeşilyurt Mahallemiz Elbistan'ın kaldırım yönünden çok eksiği olan bir mahalle. Yayaların trafikteki güvenliği için kaldırımlarımızın bir an önce yapılmasını sağlayacağım. Mahalle sakinlerimizle her zaman iç içe bir muhtarlık görevi yaparak mahallemiz için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım. Mahallemizde bulunan park ve bahçelerin bakımlarını yaptırarak çocuklarımızın ve mahalle sakinlerimizin daha rahat edecekleri bir alan sağlayacağım” dedi.

Muhtar adayı Ali Kılınç,  “Mahallemizin eksiklerini gidermek için bütün kurumlarla uyum içerisinde çalışıp sizlerden gelen talepleri önerileri bütün resmi kurumlarla görüşüp sonuca ulaşması için takipçisi olacağım, mahalleden aldığım desteği mahalleme hizmet için kullanacağım. Tüm mahalle halkımız 0 545 366 05 00 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” ifadelerine yer verdi.

11 Oca 2024 - 13:33 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel