Bayram Gök, AK Parti’den belediye meclis üyesi aday adayı oldu

Bayram Gök, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Bayram Gök, AK Parti’den belediye meclis üyesi aday adayı oldu
Bayram Gök, AK Parti’den belediye meclis üyesi aday adayı oldu
Haber albümü için resme tıklayın

Gök, “2 bin 500 km²’de yaşayan her bir hemşerimizin hakkını koruyarak adaletten şaşmadan hizmet erliği yapmaya talip oldum” dedi.

AK Parti’nin Elbistan’da kurucu üyelerinden biri olan ve bu süre zarfında mahalle başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliği gibi birçok görev üstlenen Bayram Gök, 31 Mart seçimleri için Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını duyurdu.

Aday adaylığı ile ilgili başvuru evraklarını AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Mehmet Bölükbaşı’na teslim eden Bayram Gök, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Elbistan’ın, yeniden toparlanma sürecine girdiğini hatırlatan Gök, “31 Mart’ta şehrimizin adına çok önemli bir seçime gideceğiz. Elbistan’ımızın, adeta küllerinden doğacağı yeni bir dönemi yaşayacağına inancımız tamdır. AK Parti belediyeciliği ve gönül belediyeciliği ile asrın dayanışmasıyla şehrimizi sil baştan imar etmek en büyük amacımız. Ben de; sonraki nesillere güzel bir gelecek hazırlamak, potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve kalıcı projelere katkı sunmak amacıyla bu yola çıktım” dedi.

Gök, şunları söyledi:

“Doğup büyüdüğümüz ve sevdasını her zaman kalbimizde taşıdığımız Elbistan’ın içinden geçtiği bu zorlu süreçte meclis üyesi olarak hizmet erliği yapma niyetindeyim. Bunun içinde ayrım gözetmeksizin 2 bin 500 km²’de yaşayan her bir Elbistanlının sesi olacağımın bilinmesini isterim. En önemli düsturumuz ise hak ve adalet olacak. Belediye başkanımız ve mecliste yer alacak diğer kıymetli arkadaşlarımızla güç birliği yapıp depremin acı izlerini en kısa sürede silmenin gayretinde olacağız. Bu kutlu davanın bir neferi olarak dört başı mamur edilmiş, insanlarının mutlu ve mesut şekilde yaşayacağı bir Elbistan hedefimize kararlılıkla ilerleyeceğiz. Bizleri bugünlere ulaştırmak için de şehrimize vizyon katacak her projeye destek olup yeni Elbistan’ın inşasında bir tuğla da biz koyacağız.”

‘Şehrimizin  her bir noktasındaki depremin izlerini silerek güzel günler göreceğimize inancım tam’ diyen Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adayı Bayram Gök, sözlerini; “Koltuk için değil hizmet için bu yarışa başladık. İnşallah da seçilmemiz halinde bizlere düşenin en iyisini yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Rabbim, hakkımızda hayırlı olanı karşımıza çıkarsın” cümleleri ile tamamladı.

05 Oca 2024 - 18:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel