Şeref Yücel, Tepebaşı Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Şeref Yücel, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Tepebaşı Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

 

Yücel, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “31 Mart’ta Tepebaşı Mahallesi’nde yeni bir hizmet yolculuğunu başlatacağız” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın merkez mahallelerinden Tepebaşı Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıklayan Şeref Yücel, “Ekibimle birlikte sosyal donatıları olan, asayiş ve güvenlik kaygılarının olmadığı bir mahalle hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Yücel, “Mahallemde hizmet bayrağını devralmaya talip oldum. Küçük şeyler düşünerek, büyük işler başarmak mümkün değil. Tepebaşı Mahallesi de, Elbistan’da en çok hizmet bekleyen bölgelerden birisi. Biz de yeni bir bakış açısıyla mahallemizin var olan potansiyelini harekete geçirmenin mücadelesini vereceğiz. Her zaman yanınızda, içinizden bir evladınız bir kardeşiniz olarak bütün sorunlarını bilerek ve bunları çözüme kavuşturmak için bu yola çıktım. Sorunları öteleyen değil çözüm arayan ve zaman mevhumu göstermeksizin hizmet odaklı bir anlayışı mahalleme getirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Mahalle halkının teveccüh göstermesi halinde görevi boyunca ilk günkü aşkla hizmet edeceğinin altını çizen Şeref Yücel, “Hiç kimseyi diğerinden üstün görmeden ayrıcalık gözetmeden insana değer veren bir anlayışı mahallemize kazandırmak istiyoruz. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum. Tüm mahalle halkımız 0544 234 9813 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” şeklinde konuştu.

02 Oca 2024 - 16:03 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel