AK Parti aday adayı Ahmet Söylem’den yeni yıl mesajı

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Söylem, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

2023’ün, Elbistan için acı ve hüznün yılı olduğunu hatırlatan Söylem, “2024, Elbistan’ımız için yeni bir başlangıç, yeni bir umut olsun” dedi.

Elbistan’ın, 6 Şubat’ta yüzleştiği asrın felaketiyle birlikte tek vücut olarak kenetlendiğini ve yeniden ayağa kalkmanın mücadelesini verdiğini belirten Söylem, mesajında şu ifadelere yer verdi:

2023 yılı geride birçok acı hikaye ile yıllarca unutulmayacak izler bıraktı. Binlerce hemşerimizin geleceğe dair umutları, hayalleri enkaz altında yitip giderken sağ kurtulanlar ise kaybettikleri sevdiklerinin, yakınlarının acısıyla baş başa kaldı. O acı günleri her hatırlayışımızda boğazımız düğümleniyor. Ama yarına ve şehrimizin yeniden ayağa kalkacağına dair umudumuzu ve inancımızı da hiç yitirmedik.

İnşallah, 2024 yılını da bu umut ve inançla karşılıyoruz. Yeni yılın, milletimiz, ülkemiz ve Elbistan’ımız için hayırlarla, bereketlerle dolu geçmesi en büyük dileğimiz. Yeni yıl, canlanan yeni umutların, özlemlerin, beklentilerin ve daha mutlu bir geleceğin habercisi olsun inşallah. Elbistan’ımızın her türlü afetten ve sıkıntıdan uzak gözyaşının olmadığı bir sevinç ikliminin hakim olduğu bir yıl geçirmesini diliyoruz. 2024, tüm hemşerilerimize hayırlarla, bereketlerle, huzurla ve barışla gelsin.

Ülkemizde terörün, Türk-Müslüman coğrafyalarında kan ve gözyaşının bittiği bir yeni yıl ümidindeyiz. Yeni yılda Rabb'im tüm hemşerilerimize gönüllerinden geçen iyi, doğru ve yararlı şeyleri gerçekleştirmeyi nasip etsin. Yeni yılda Elbistan’ımız, daha güçlü, müreffeh, huzurlu, güvenli ve mutlu olsun inşallah."

Seçim sürecine de değinen AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Söylem, “Önümüzde 2024’ün Mart ayında yapılacak yerel seçimler var. Kentimiz için çok önemli olan bir seçim gerçekleştirilecek. Bu seçimlerde Elbistan’ın hak ettiği hizmeti alması, şehrimize olan vefamız ve sevdamız gereği yarışa biz de katıldık. Altyapıdan üst yapıya, eğitimden sağlığa, turizmden spora ve kültür sanata kadar hemen her alanda projeleri hayata geçirmek için belediye başkanlığı görevine talip olduk.

Aday adaylığımızı açıkladığımız günden bugüne kadar bizlerden desteklerini esirgemeyen ve bizleri bağırlarına basan Elbistanlı hemşerilerimize teşekkürü borç bilirim. İnşallah yeni yıl yeni başlangıçlara vesile olur” şeklinde konuştu.

31 Ara 2023 - 11:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel