Öztunç: “Kahramanmaraş’ın tamamında seçimleri kazanmak istiyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, seçim çalışmaları çerçevesinde memleketi Elbistan’da bir dizi istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Öztunç: “Kahramanmaraş’ın tamamında seçimleri kazanmak istiyoruz”
Haber albümü için resme tıklayın

Öztunç, yerel seçimler için yoğun bir hazırlık dönemi içinde olduklarının altını çizerek, “Elbistan ve Kahramanmaraş’ın tamamında seçimleri kazanmak için daha çok çalışacağız” dedi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, partisinin Elbistan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısına katıldı.

Aday belirleme süreci ve seçimle ilgili atılacak adımların görüşüldüğü toplantı, CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş ve CHP Elbistan İlçe Başkanı Onur Gürbüz ile partililerin katılımıyla gerçekleşti.

CHP Elbistan İlçe Başkanı Onur Gürbüz, toplantıyla ilgili, “Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Ali Öztunç, İl Başkanımız Sayın Ünal Ateş, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Başkan adaylarımız ve Cumhuriyet Halk Partisinin kıymetli üyeleri ile birlikte İlçe Başkanlığımızda istişare toplantısı gerçekleştirdik. Halkın yaşama sevincini çalanlara karşı, mutlu yarınlar için mücadelemize devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ise, “Elbistan’da partililerimiz ile bir araya gelerek yerel seçimlere ilişkin görüş alışverişinde bulunduk. Depremin etkilerinin sürdüğü ve hükümetin hiçbir iş yapmadığı Elbistan ve Kahramanmaraş’ın tamamında bu defa seçimleri kazanmak için daha çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

29 Ara 2023 - 17:51 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel