Osman Ceran, Doğan Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Osman Ceran, Elbistan’ın Doğan Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

 

Muhtarlığı bir gönül ve hizmet erliği olarak göreceğinin altını çizen Ceran, “Birlik ve beraberlik içinde mahallemize faydalı her işin öncüsü olacağız” dedi.

Osman Ceran, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Doğan Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu duyurdu.

Mahalle halkının teveccühü ile muhtarlık mührünü alması halinde Doğan Mahallesi’nde hizmet bayrağının çıtasını daha yükseğe çıkarmak istediğini vurgulayan Ceran, “Doğan Mahallesi için ‘Bismillah’ diyerek elimi taşın altına koyuyorum. Mahallemdeki her bir insanı ailemizin bir ferdi gibi görüp tüm sorunları çözülmüş bir Doğanı hayaliyle bu yola çıktım. Adil, adaletli ve çözüm odaklı bir yönetim pusulasıyla hareket edeceğiz. Tarım ve hayvancılığın merkezi konumundaki mahallemizin sesinin ilgili kurum ve kuruluşlarca duyulmasını sağlayıp dertlerimize derman bulmanın gayretinde olacağız. Yeni plan ve programlar, iyilik ve güzellik için bu yola çıktık” dedi.

 Tüm mahalle halkının desteğini beklediğini vurgulayan Doğan Mahallesi muhtar adayı Osman Ceran, “Fedakarlık ve mahallemize duyduğumuz sevgiyle zorlukların üstesinden geleceğiz. Talip olduğumuz vazifenin her zaman başında ve hizmetin peşinde olacağız. Küskünlüğün ve kırgınlığın yerini barışa ve birliğe bırakacağı bir mahalle ortamı oluşturarak gök kubbede hoş bir seda bırakmak istiyoruz. Kazananın şahsım ve ekibim değil Doğan Mahallesi olacağı bu seçimde tüm mahalle sakinlerimizin teveccühü ve güvenine talibim” ifadelerini kullandı

28 Ara 2023 - 17:51 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel