Vali Ünlüer, şehit savcı Mustafa Gül’ün ailesini ziyaret etti

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Afşinli şehit Cumhuriyet Savcısı Mustafa Gül’ün ailesini ziyaret etti.

Vali Ünlüer, şehit savcı Mustafa Gül’ün ailesini ziyaret etti
Vali Ünlüer, şehit savcı Mustafa Gül’ün ailesini ziyaret etti
+1
Haber albümü için resme tıklayın

 

Pazarlıklı Cumhuriyet Savcısı Mustafa Gül, görev yaptığı Tunceli’de 25 Aralık 1979’da terör saldırısında şehit düşmüştü. Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, eşi Dr. Selma Ünlüer ve Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Habibullah Keser, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Müftüsü Abdurrahman Kotan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Müslüm Ferdi Bozkurt’la birlikte şehit Cumhuriyet Savcısı Mustafa Gül’ün 44. şahadet yıl dönümünde şehit eşi Seher Gül ve oğlu Afşin Gül’ü evlerinde ziyaret etti.

Şehit Gül’ün ailesi ile bir süre hasbıhal eden Vali Ünlüer, Gül’e Allah’tan rahmet, aileye de sabr-ı cemil dileğinde bulundu.

 Vatanın birlik ve beraberliği için feda-i can eden şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükran borçlu olduklarını ifade eden Vali Ünlüer, tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sağlıklı ve hayırlı ömürler diledi.

 Şehit Cumhuriyet Savcısı Mustafa Gül’ün eşi Seher Gül ve oğlu Afşin Gül ise Vali Ünlüer, eşi Dr. Selma Ünlüer ve beraberindeki heyete, nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

26 Ara 2023 - 16:18 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel