Kuzey Irak gazisi Afşinli askere geçmiş olsun ziyareti

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Pençe-Kilit Harekatı Operasyonu'nda yaralandıktan sonra tedavisi tamamlanarak memleketine gönderilen Piyade Sözleşmeli Er Faruk Gürbak'ı, Afşin’deki baba ocağında ziyaret etti.

Kuzey Irak gazisi Afşinli askere geçmiş olsun ziyareti
Kuzey Irak gazisi Afşinli askere geçmiş olsun ziyareti
Haber albümü için resme tıklayın

Şırnak 41'inci Komando Tugay Komutanlığı personeliyken Pençe-Kilit Harekatı Operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada yaralanan ve hastanede tedavisi tamamlanarak taburcu edilen Afşinli Piyade Sözleşmeli Er Faruk Gürbak, baba evine geldi.

Vali Mükerrem Ünlüer de, eşi Doktor Selma Ünlüer, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Başsavcı Vekili Habibullah Keser, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Müftüsü Abdurrahman Kotan ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Müslüm Ferdi Bozkurt’la birlikte Kuzey Irak gazisi Gürbak’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vali Ünlüer, Mehmetçiğin vatanın bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliği için ülkenin dört bir yanında mücadele ettiğini kaydetti.

Ünlüer, bu uğurda şehit olan Mehmetçiklere Allah'tan rahmet, gazilere acil şifalar ve kederli ailelerine sabır dileklerinde bulundu.

 

26 Ara 2023 - 16:15 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel