Albay Gül, Karaelbistan Mahallesi için muhtar adaylığını açıkladı

Albay Gül, Elbistan’ın nüfus bakımından en büyük kırsal mahallesi olma yolunda ilerleyen Karaelbistan Mahallesi için muhtar adaylığını açıkladı.

 

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Gül, “Şehir merkezi ile iç içe geçen mahallemizin geleceğe emin adımlarla yürümesi için bu görevi üstlenmeye hazırım” dedi.

Albay Gül, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Elbistan’ın Karaelbistan Mahallesi’nin yönetimine talip oldu.

Karaelbistan’ın TOKİ konutlarıyla birlikte kırsal konumundan çıkacağını ve merkezi mahallelerle yarışan bir nüfus yoğunluğuna kavuşacağını belirten Gül, “Karaelbistan Mahallesi’nin bu durumu dolayısıyla yönetiminin de sağlam ellerde olması gerekiyor. Mahallemizin, hem altyapı hem de üstyapıda birçok yeni ihtiyacı doğacak. Değişim ve dönüşümü sağlarken ayrıya ve gayriye düşmeden sorun değil çözüm odaklı bir muhtarlık anlayışını Karaelbistan’la buluşturmak istiyoruz. Mahallemizdeki hiç kimse öteki olmayacak. Oy versin ya da vermesin her bir mahallelimiz başımızın tacı olacak” ifadelerini kullandı.

1 Nisan itibariyle Karaelbistan’da hizmet odaklı bir sayfa açmak istediğinin altını çizen muhtar adayı Albay Gül, tüm mahalle halkından destek talebinde bulunarak, “Biz, hizmet bayrağını mahalle halkımızın teveccühü ile teslim alıp ‘önce Karaelbistan’ sloganıyla mahallemizin sorunlarına kesin çözümler üretecek projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Çıktığım yarışta tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum” değerlendirmesinde bulundu.

25 Ara 2023 - 17:11 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel