Necati Pekcan, Gökçek Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Necati Pekcan, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Gökçek’e muhtar adayı olduğunu, ‘Ayrımcılık değil kardeşlik için geliyoruz’ diyerek duyurdu.

Mahallesindeki herkesle birlik ve beraberlik içinde görev yapacağını vurgulayan Pekcan, muhtarlığı, Gökçek’teki her bir insanı el üstünde tutup canla başla çalışacağının altını çizdi.

Necati Pekcan, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Elbistan’ın Gökçek Mahallesi’nin yönetimine talip oldu.

Muhtarlığın, mahalledeki her bir ferdini aile gibi görüp acıda ve sevinçte birlik olmayı gerektirdiğine işaret eden Pekcan, “Ayrım yapmaya değil kardeşliği güçlendirmeye geliyoruz. Mahallemizdeki hiç kimse öteki olmayacak. Oy versin ya da vermesin her bir mahallelimiz başımızın tacı olacak. Çünkü muhtarlık, insanlarına ve mahallesine yürekten bağlılık canla başla yardımcı olmak işidir. Ben ve aza arkadaşlarım, kaymakamlık, belediye başta olmak üzere tüm resmi birimlerle ilişkilerimizi yeniden tanzim edip; her anlamda hizmet akışını yoğunlaştırmanın gayretinde olacağız” dedi.

Gökçek’e değer katacak hizmetlere imza atmak istediğini dile getiren muhtar adayı Necati Pekcan, tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyleyerek, “Bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Çıkmış olduğum bu yolda tüm mahalle sakinlerimizin teveccühüne talibim. Allah hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin. Seçimler, şimdiden mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

25 Ara 2023 - 09:11 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel