Arslan Prefabrik, konforlu çelik yaşam alanları sunuyor

Elbistan’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Arslan Prefabrik ve Çelik Ev Sistemleri, ağır çelik kullanarak depreme dayanıklı ve konforlu yaşam alanları sunuyor.

Arslan Prefabrik, konforlu çelik yaşam alanları sunuyor
Arslan Prefabrik, konforlu çelik yaşam alanları sunuyor
+8
Haber albümü için resme tıklayın

Arslan Prefabrik ve Çelik Ev Sistemleri, müşterilerinin isteğine göre projelendirilen çelik yaşam alanlarını, birinci sınıf malzeme ve işçilikle en kısa sürede müşterilerine teslim ediyor.

Ağır çelikten inşa ettikleri yapıların duvarlarında ytong malzeme kullandıklarını ve ısı yalıtımı işlemi yaptıklarını belirten firma yetkilisi Ali Arslan, “En kaliteli malzemeleri kullanarak, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunuyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda projeler hazırlıyoruz. Ağır çelik kullanarak yaptığımız binaların duvarlarında ytong malzeme kullanıyoruz. Yapıların ısı yalıtım işlemlerini yapıyoruz. Yapıların iç dizaynlarını da yine müşterilerimizin isteklerine göre yapıyoruz. Yapıların büyüklüğüne göre imalathanemizde veya inşaat alanında montaj işlemini gerçekleştiriyoruz” dedi.

Elbistan’ın yerli firması olarak hizmet verdiklerini belirten Arslan, “Yapımını gerçekleştirdiğimiz evlerde kullanılan ağır çelikleri üretimden evde kullanım aşamasına kadar her aşamada inceliyoruz. Ağır çelik evleri yapının büyüklüğüne bağlı olarak 45-60 gün gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz. Yaptığımız işleri yakından görmek isteyen vatandaşlarımız Çiçek Mahallesi 34022 Sokak’ta bulunan imalathanemizi ziyaret edebilirler. Çelik yapı parçaları inşaat sahasında kolay ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. Depremlere karşı oldukça dayanıklıdır, kuvvetli rüzgarlardan etkilenmez, sert hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Başta çelik ev olmak üzere diğer inşaat işlerimiz hakkında bilgi almak ve güvenli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamak isteyen vatandaşlarımız 0 546 532 60 13 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler veya _elbistan_arslan_prefabrik_ instagram sayfamızdan işlerimizi takip edebilirler ” dedi.

24 Ara 2023 - 13:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel