Nail Tekdemir, Kışla Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Nail Tekdemir, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Kışla’ya muhtar adayı olduğunu açıkladı.

 

Tekdemir, Kışla’da hizmet bayrağını daha da yukarıya taşımak istediğini belirterek, “Ben’ değil ‘biz’ diyerek mahallemizi sahiplenip ve ihtiyaç duyulan her yerde olacağım” dedi.

Nail Tekdemir, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Kışla Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu duyurdu.

Mahalle halkının teveccühü ile muhtarlık mührünü alması halinde Kışla’nın alt ve üstyapı hizmetleri noktasında önemli bir değişim ve dönüşüme vesile olmak istediğini vurgulayan Tekdemir,  Göreve başlar başlamaz inşallah mahallemizde kangrene dönüşen sorunlara neşter vurmanın mücadelesi içine gireceğim. Termik santral ve kömür sahasıyla iç içe yaşam sürmek zorunda kalan mahallemizi, daha yaşanılabilir bir yere dönüştürmek en önemli amacım olacak. Mahallemde, ayrım gözetmeksizin hizmet etmeyi en önemli düstur olarak göreceğim” ifadelerini kullandı.

Yeni dönemde Kışla’nın hizmet elçisi olacağını vurgulayan Tekdemir, “Kışla Mahallesi'nin bir evladı olarak, mahallemiz için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen ekibimle birlikte hizmet etmeye geliyoruz. Bu adımı atarken de hep ileriye bakıyoruz. Kışla’nın daha güzel günlerine kavuşturmak için el ele gönül gönüle olacağız. Mahalle halkımızın destek ve teveccühüne mazhar olup da mührün bizlere teslim edilmesi halinde de mahalle halkımızın güvenini asla boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.

23 Ara 2023 - 15:31 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel