H. Mehmet Taş, Çiçek Mahallesi’nin yönetimine talip dolu

H. Mehmet Taş, Elbistan’ın kırsal olmasına rağmen merkezle bütünleşen Çiçek Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

 

Taş, mahallenin bütün sorunlarını bildiği için aday olduğunu anlatarak, amacının, yıllarını verdiği yaşam alanına hizmet etmek olduğunu belirterek, "Gönül verdim bu işe girdim. Muhtar olduktan sonra canla başla mahallemi en güzel yere getirmek için gece gündüz çalışacağım” dedi.

H. Mehmet Taş, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Çiçek Mahallesi’nin yönetimine talip oldu.

Çiçek Mahallesi’nin, Elbistan’ın en yoğun nüfusa sahip kırsal mahalleleri arasında ilk sırada geldiğini hatırlatan Taş, “Mahallemiz ilçe merkezi ile adeta iç içe geçmiş durumda. Son yıllarda özellikle de 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem sonrasında sürekli göç alıyor. Şehir merkezi ile bütünleşmemize rağmen birçok hizmet kaleminde çözülmemiş sorunları ve eksikleri var. İnşallah göreve gelmemiz halinde tüm hizmet kalemlerinden hak ettiği ölçüde pay alması en büyük hedefimiz olacak. Çiçek Mahallesi’nin bu kaderini değiştirmek mümkün. Ben ve aza arkadaşlarım, kaymakamlık, belediye başta olmak üzere tüm resmi birimlerle ilişkilerimizi yeniden tanzim edip; her anlamda hizmet akışını yoğunlaştırarak Çiçek’in adı gibi bir mahalle haline gelmesini sağlamak için çalışacağız. Herkese ve her şeye dokunarak; mahallemize değer katacağız. Çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın yaşam kalitesini artıracağız” dedi.

Tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini dile getiren Çiçek Mahallesi muhtar adayı H. Mehmet Taş, “Hedefimiz asla küçük şeyler olmayacak. Çiçek Mahallesi’nin yenilenmeye ve taze kana ihtiyacı var. Biz de bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Çıkmış olduğum bu yolda tüm mahalle sakinlerimizin teveccühüne talibim. Allah hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin. Seçimler, şimdiden mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

23 Ara 2023 - 15:28 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel