Mehmet Ceran, Doğan Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Mehmet Ceran, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Doğan’a, muhtar adayı olduğunu söyledi.

 

Doğan Mahallesi’nde hizmet bayrağına talip olduğunu belirten Ceran, “Mahallemizde çözüm bekleyen sorunlar için mücadele etmek için azim ve kararlılıkla bu yola çıktım” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde doğup büyüdüğü Doğan Mahallesi için muhtar adayı olduğunu duyuran Mehmet Ceran, hizmet eri şiarıyla hareket edeceğinin altını çizdi.

Sorun değil çözüm odaklı bir anlayışla mahallesindeki herkesle birlik ve beraberlik içinde görev yapacağını vurgulayan Ceran, “Mahallesi için dertlenen ve her hareketini sorumluluk bilinciyle yapan bir muhtarlık sergileyeceğim. Yıllarca belde statüsünde yönetilen mahallemi, birliği ve beraberliği, dayanışmasıyla Elbistan’ın örnek mahallelerinden biri olmasına katkı sunmak istiyorum. Mahallemin her bir ferdini ailem gibi görüp acıda ve sevinçte beraber olacağız. Mahallemde değişimi sağlamak, kırgınlıkların son bulduğu huzurlu ve 7’den 70’e herkesin ‘işte benim mahallem’ diyebileceği bir Doğan Mahallesi için elimizi taşın altına koyuyorum” şeklinde konuştu.

Tüm mahalle halkından destek talebinde bulunan muhtar adayı Mehmet Ceran, “İnşallah, kıymetli mahalle halkımızın desteği ve teveccühü ile seçildiğimiz takdirde ayrı gayrimiz asla olmayacak. Çıktığım yarışta tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

22 Ara 2023 - 16:58 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel