Hayallerinin peşinden koşan gençlere destek

Elbistan Gençlik Merkezi, Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) ve askeri okul sınavlarına hazırlanan adaylara, ücretsiz olarak eğitim parkuru desteği veriyor.

Hayallerinin peşinden koşan gençlere destek
Hayallerinin peşinden koşan gençlere destek
+1
Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Gençlik Merkezi’nde polis okulu ve askeri okul sınavlarına hazırlanan adaylara destek olmak için kollar sıvandı. Asker ya da polis olma hayalini kuran gençler, Elbistan Gençlik Merkezi’nde alanında uzman antrenörler eşliğinde sınavda uygulanacak parkurla birebir olarak hazırlanan ortamda çalışma imkanı bulunuyor.

Elbistan Gençlik Merkezi Müdürü Enes Özeren, okula kabulde önemli bir aşama olan fiziki yeterlilik sınavına gençleri en iyi şekilde hazırlamak amacıyla eğitim verdiklerini söyledi.

Eğitimlerin yoğun bir katılımla sürdürüldüğünü belirten Özeren, ‘Hayallerinin peşinde koşan gençlerimizin yanındayız’ diterek, “Elbistan Gençlik Merkezi olarak; Askeri okul ve POMEM fiziki yeterlilik sınavına hazırlanan gençlerimize yönelik ücretsiz parkur eğitimlerimiz sürüyor. Gençlerimizin fiziki yeterliliklerini ölçmek İçin yapılan spor mülakatı hazırlık aşamasında gençlerimize destek olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Eğitimlere katılan gençler de kendilerine sunulan bu imkandan dolayı Elbistan Gençlik Merkezi yetkili ve personellerine teşekkür ettiler.

21 Ara 2023 - 16:23 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel