Kalealtı Mahallesi’ne genç ve dinamik muhtar adayı

Ahmet Remzi Bannıoğlu, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Kalealtı’na muhtar adayı olduğunu söyledi.

 

Kalealtı’nda değişim imza atmak istediğini belirten Bannıoğlu, mahallesinde depremin izlerini silip yeniden inşasına katkı sunmak için hizmet bayrağına talip olduğunu söyledi.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde doğup büyüdüğü Kalealtı Mahallesi için muhtar adayı olduğunu duyuran Ahmet Remzi Bannıoğlu, gençliği ve dinamizminin verdiği avantajla sorun değil çözüm odaklı bir yönetim sergileyeceğinin altını çizdi.

‘Kalealtı’nda yeni şeyler söylemenin zamanı geldi’ diyen Bannıoğlu, muhtarlığı ek iş değil tek işi olarak göreceğinin altını çizdi.

6 Şubat’taki asrın felaketinde büyük çaplı yıkımın yaşandığı mahallesinde ihya ve inşa süreci için sorumluluk ve inisiyatif alacak bir yönetime ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Bannıoğlu, “Kalealtını, mahalle sakinlerimizle birlikte yöneteceğiz. Mahallemin ve halkımızın öncelikli sorunu ne ise bir muhtar olarak onun çözümü için elimi taşın altına koyacağım. Mahallemizde birliği, beraberliği ve dayanışmayı en üst düzeyde sağlayıp tek yumruk olarak Kalealtı’nı yeniden ayağa kaldıracağız. Gönül verdiğim Kalealtı’nın bir evladı olarak değişimden yanayım. Bunu gerçekleştirirken de küslüğe ve kırgınlığa asla mahal vermeden ‘önce mahallem’ diyerek hizmet edeceğim” dedi.

Tüm mahalle halkından destek talebinde bulunan muhtar adayı Ahmet Remzi Bannıoğlu, “İnşallah, kıymetli mahalle halkımızın desteği ve teveccühü ile 31 Mart’ta kazanan Kalealtı olacak. Ben belki muhtarlık mührünü alacağım ama Kalealtı da gecesini gündüzüne katacak bir hizmet eri kazanacak. Çıktığım yarışta tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

20 Ara 2023 - 15:35 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel