Çetin Özkayar, Köprübaşı Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Çetin Özkayar, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Köprübaşı Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

 

Özkayar, seçilmesi halinde mahallesinin her bir ferdini ailesinin üyesi gibi derdini de kendi derdi gibi göreceğinin altını çizdi.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın merkez mahallelerinden Köprübaşı Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıklayan Çetin Özkayar, yeni bir başlangıca imza atmak istediğini söyledi.

Özkayar, “Mahallemde hizmet bayrağını devralmaya talip oldum. Köprübaşı’nın 7’den 70’e her bir ferdini ailem gibi bilip sevinçte ve acıda hep beraber olacağımın sözünü veriyorum. Doğup büyüdüğüm mahallemin çözüm bekleyen sorunlarını bizzat yaşayan ve iç içe olan birisi olarak iyi biliyorum. Sorunları öteleyen değil çözüm arayan ve zaman mevhumu göstermeksizin hizmet odaklı bir anlayışı mahalleme getirmek istiyorum. 1 Nisan sabahında Köprübaşı Mahallesi’nde için yeni bir başlangıcı gerçekleştirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Mahalle halkının teveccüh göstermesi halinde görevi boyunca ilk günkü aşkla hizmet edeceğinin altını çizen Çetin Özkayar, “Köprübaşı Mahallesi’nin bir evladı olarak, ekibimle elimizi taşın altına koymaya hazırız. Mahallemizin menfaatlerini ön planda tutup hiç kimseyi diğerinden üstün görmeden ayrıcalık gözetmeden insana değer veren bir anlayışı mahallemize kazandırmak istiyoruz. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum. Tüm mahalle halkımız 0544 482 0968 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” şeklinde konuştu.

20 Ara 2023 - 15:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel